Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért gondolkoztam ilyeneken...

Miért gondolkoztam ilyeneken 6-7 éves koromban?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan hány éves voltam de kb 5-8. Sokszor azon gondolkoztam/rettegtem hogy valaki elrabol. Volt olyan is hogy azt álmodtam hogy a szomszédomhoz odament valami bikafejű dolog aminek emberi teste volt és megölte őket (??) na már most a szüleim nem engedték meg , hogy tv-t / híradót nézzünk szóval nem tudom honnan jöttek.

Volt egy másik ami még jobban aggaszt, rendszeresen arra a gondolatra aludtam el hogy elképzeltem hogy valami tengeren vagyok és pár pali elrabol és bevisznek a föld alá valami bunker szerűségbe (?) és csináltak is velem valamit csak arra már nem emlékszek hogy mit.

Nem tudom ezek honnan jöttek tudom hogy ti se nagyon tudhatjátok de hátha..

Lehet hogy történt velem valami ilyen eset vagy csak álomképek ezek?



2021. ápr. 26. 02:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az "elvisz a zsákos ember" sokunknak okozott álmatlan éjszakákat.
2021. ápr. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hallottad azt a szamot hogy hegyek fura ura elrabolt egy not :P

Vagy gorog mitologias sztorikat

Hadesz elrabolja Perszephonet stb

Bikafeju dolog is van a mitologiaban

Vagy csak mondtak hogy ne csaszkalj el a bucsuban melloluk nehogy elraboljanak stb


Vagy passz

2021. ápr. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért maradjunk annyiban, hogy a gyerekmesék egy jó része is elég hátborzongató a maga módján, a kötelező olvasmányokról nem is beszélve, főleg ha egy gyereknek élénk a fantáziája. Persze az sem kizárt, hogy történt veled valami egészen kicsi korodban (nem is feltétlenül valami nagy dolog, lehetett egy olyan rokon is, akihez elvittek, de te rettegtél tőle, bennem a nagybátyám él ilyen emlékképként), amire nem emlékszel, megkérdezheted a szüleidet. De megkérdezhetnéd azt is, hogy miket olvastál/olvastak neked akkoriban. Vagy miket mondogattak neked, pl. amit az első írt.
2021. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok még. Nekem amúgy egy kifejezetten gyerekeknek szóló újság okozott ilyen parákat amúgy, elrabolta a főhőst néhány inka, és fel akarták áldozni. Szabályosan rettegtem egy darabig :D.
2021. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nagyon sokszor álmodtam azt, hogy betörnek hozzánk, megölik a családot, engem meg elvisznek. Volt, hogy azon gondolkodtam (ezt már ébren), hogy hová fogok bújni, hogy ha bebújok egy kupac pizsoma alá, akkor vajon megtalálnak-e. Meg hogy mivel az emeleten volt a szobám, nem tudok az ablakon kimászni, és valószínűleg engem is bántanak/megölnek.
2021. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!