Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kell ilyenkor írni?

Mit kell ilyenkor írni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem részletezném a problémámat itt, egyik barátnőm rá vett, hogy keressem fel az iskola pszichológust. Végül úgy döntöttem, hogy baj nem lehet belőle, írok neki.

Nos igen... Ilyenkor mit kell írni?

Tudom hülye kérdésre hülye válasz... De egyszerűen nem tudom mit írjak így elsőre ismeretlenként.


2021. ápr. 29. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves xy!

Az utóbbi időben/egy ideje úgy érzem problémáim vannak/nehezen veszem az akadályokat/nem tudok egyedül megbirkózni az egyedülléttel/otthoni légkörrel/(stb.), ezért szeretném a segítségét kérni. Azt szeretném kérdezni, hogy tudna-e engem fogadni mostanában?

Segítségét előre is köszönöm!

Üdvözlettel:

...


Valami ilyesmit személyre szabhatsz. Ha meg tudod fogalmazni mi bánt, érdemes leírnod. Ha tudod, hogy közvetlenebb a kapcsolat (nekünk például a közös bemutatkozáskor elmondta, hogy tegeződjünk), akkor nem kell ennyire hivatalosra venni.

De egyébként ne aggódj, ha csak annyit írsz neki, hogy "Szia! Tudnál segíteni nekem kérlek?" akkor is válaszolni fog, és kikérdez arról, amire szüksége van.

2021. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ezzel sokat segítettél, egyszerűen ilyeneknél teljesen leblokkolok, hogy mit illik, mit nem... 😅 Lassan 18 éves fejjel is... 😅
2021. ápr. 29. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az évek, meg a rutin. Ne aggódj, sokan vagyunk így vele. Lassan mesterdiplomám lesz, de egy-egy új helyzetnél még mindig rástresszelek, és azt várom, hogy valaki tollbamondja az e-mailsablont, azért is írtam így. :D
2021. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anno 2 oldalt írtam neki, hogy miért gondolom azt, hogy valami különösen szerencsétlen világszéli mutatvány vagyok, akin úgysem lehet segíteni. Szerintem venni fogja a lapot. :D
2021. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! 😅❤️ Sikerült megírnom a levelet... 😆
2021. ápr. 30. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!