Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért gondolkozom folyton...

Miért gondolkozom folyton értelmetlen, felesleges dolgokon? 18/L

Figyelt kérdés

Egész kicsi korom óta van ez, de valójában az utóbbi időben tűnt fel úgy jobban, hogy.. Másokhoz képest "furcsa" vagyok. Legalábbis a többiek szerint.

Nagyon sok, random dolgon szoktam gondolkozni. Pl hogy 8 éve megismertem egy játszótéren egy kislányt, na Ő vajon most mit csinál? Mikor és mit evett utoljára?

Meg hasonlók. Vagy hogyha én mondjuk egy hangya lennék, az milyen lenne? Tegyük fel, megyek haza és valaki egyszerűen csak rámlép és meghalok.. :D

Szerintem is fura egy picit, hogy ennyi haszontalan dologgal foglalkozom.

Mindig is elég álmodozó típus voltam, de néha tényleg úgy érzem hogy annyi ilyen hülye gondolatom van, hogy egyszerűen nem bírom kikapcsolni az agyam.

Amikor este lefekszem, folyamatosan ilyeneken gondolkozom.

Sőt néha az is megesik hogy éjjel felkelek, nagyon álmos vagyok stb. De hirtelen annyi minden jut az eszembe hogy nem tudok vissza aludni, annyira nem tudom ki zárni ezt a sok buta dolgot.

És ez normális? Rengeteg embernek meg se fordulnak ilyen kérdések a fejében. És ezért nem is tudom eldönteni hogy ez okés, vagy sem? :'-D

Előre is köszi! :-)


Lehet nem jó a kategória, és nem ide kellett volna. -.



#furcsa #Értelmetlen dolgok #Hangya:-)
2021. ápr. 30. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ez normalis, mindenki ezt csinalja (max nem olyan gyakran)

elenk a fantaziad

2021. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!