Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » KI küzd most pánikbetegséggel...

KI küzd most pánikbetegséggel vagy ki küzdött? Tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Nálam kb 1 hete kezdődött, félelem, hidegrázás, fulladás stb.

Általában éjjel de nappal is van. Nappal ritkábban.

Azt szeretném kérdezni,hogy milyen módszerek vannak a legyőzésére? 17 éves vagyok és az jutott eszembe hogy egy messenger csoportot is létrehozok ha van kedvetek megbeszélni ezeket ott...ha van kedved beszállni ebbe a messenger csoportba írj kommentet és privátba elkérem a facebook-odat vagy privtba küld el a facebook linkedet ( profilod ) Nem szándéozom senkit se becsapni, bizalom jeléül akár én is megadhatom privátba a facem és te írj... remélem jöttök páran mert nagyon egyedül érzem magam ezzel. 17-30korig várok jelentkezőket



2021. ápr. 26. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 16évesen kezdődött, az sem tudtam mi az. Aztán mikor végre elmentem dokihoz 1 évre rá szabad és boldog voltam. Mindenképpen fordulj orvoshoz. Nagyon sokan vannak a te cipődben, az egyik legjobban kezelhető betegség ez.
2021. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1


De az orvos mit mondott neked?

Ha szabad kérdeznem...

2021. ápr. 26. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt anno,nálam úgy kezdődött hogy egy halszálka akadt a torkomon és ott volt 3 hétig,nem hittek a szüleim nekem mígnem elnem mentünk a fül orr gégészetre,és kivették,de olyan mély nyomott hagyott bennem hogy sokáig egy üdítővel mentem mindenhova (ugye a szálka a torokban érzés miatt),és mellete még légszomjam is volt,én úgy győztem le hogy csak a pozitív dolgokra gondoltam,mivel tudtam hogy ez már pszichés eredetű,csak a barátaimmal beszélgettem a kedvenc témáimmal,elhesegettem a negatív érzést,gondolj csak a pozitív dolgokra.... ;) :) (Remélem tudtam segíteni)
2021. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem kb 4 hónapja, most ott tartok hogy nem merek HÉV-re szállni kb 2 hónapja. Barátaimmal sehova se megyek el csak a városon belül, de kb 2 hete kaptam gyógyszert és azóta sokkal felszabadultabb vagyok. Igaz hogy HÉV-re még mindig nem merek felszállni de most már sehol se szorongok
2021. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!