Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek az esetek igazak lehetnek?

Ezek az esetek igazak lehetnek?

Figyelt kérdés
Több olyan esetet is hallottam, hogy a pszichiátrián bent fekvő nőket begyógyszereznek, és az ápolók vagy az orvosok megerőszakolják őket, majd a betegre fogják hogy kitalálja, hallucinál. Ti hallottatok ilyen esetekről?
2021. máj. 3. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Sok ilyen eset volt régebben,néztem róla dokumentumfilmeket.

Ma is előfordulhat szerintem,tekintve hogy sok aberrált ember van.

2021. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez szörnyű!
2021. máj. 3. 08:43
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Igen az és a legszörnyűbb hogy meg is úszták.

Remélem ha ma valaki ilyesmire vetemedik lebukik és kap egy jó kis börtönbüntetést.

2021. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Volt ilyen Magyarországon is??? Ha igen, holl?
2021. máj. 3. 08:50
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Magyarországon nem tudom,én külföldi intézetekről néztem filmet a youtube-on.

Nem egy videó látott már napvilágot manapság is,ahol magatehetetlen betegeket bántalmaznak vagy megaláznak,simán elképzelhető hogy akár mást is tesznek. Beteg egy világ ez.

2021. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul pont a pszichiátrián, és orvosok is... Van egy mondás hogy azok választják ezt a pályát, akiknek súlyos személyiségzavarai vannak. Nem tudom, de ezek alapján lehet benne valami.
2021. máj. 3. 09:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na igen...néha az orvos betegebb volt mint a páciensek.
2021. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ezen a területen dolgozóval párkapcsolatom. Nem is tartott sokáig. Ő durván abberált volt, ott is hagytam.
2021. máj. 3. 09:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Úh nem semmi. Nekem egy ismerősöm dolgozott pszichiátrián mesélte hogy a radiátorhoz kötik ki a betegeket,hááát nem tudom ez mennyire szabályos.
2021. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akivel kapcsolatom volt, ő szexuálisan volt durván perverz, és minden érzelmet megjátszott, de a szavai mögött nulla volt ebből igaz. Nem mentem bele az abberált dolgaiba, átláttam rajta hogy milyen, otthagytam. Viszont sok kérdést felvetett bennem a gátlástalansága a munkája miatt is. És sajnos róla mindent el tudok képzelni azok alapján hogy engem mennyire próbált érzelmileg manipulálni és kontrollálni hogy mindent ő határoz meg, én meg csak tegyem meg amiket kér. Akkor is ha nekem nem jó nem konfortos érzelmileg.
2021. máj. 3. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!