Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináltok munka után?

Mit csináltok munka után?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, szeretem a munkám nagyon, de baromira unalmas mióta nincs munka mellett egyetem. Régen akkora pörgés volt, minden napom be volt osztva, mióta dolgozok hazaesek, néha edzek, de ezen kívül semmi nem történik. Nagyon bele vagyok fásulva, szokatlanul sokat vagyok egyedül. Fiatal felnőttek ti hogy viseltetek az egyetem utáni időszakot, mit csináltok a nem túl sok szabadidotokben?

2021. máj. 3. 21:44
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Edzek én is, ez heti 10 óra meg olvasok, sétálok, festek, mikor mit.
2021. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kertészkedünk, elmegyünk sétálni, sütünk-főzünk, xboxozunk, filmet/sorozatot nézünk, társasozunk, kártyázunk, barkácsolunk, olvasunk.

Pályakezdő vagyok, imádom, több szabadidőm van mint mikor tanultam.

2021. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Éljük az életünket. Amúgy jelenleg tanulok mellette, ez a fő tevékenységem.
2021. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 6-17ig végzek fizikai munkát. Utána általába vagy vizipipázok és pihenek vagy alszok 1órát. Hét körül nekiálok épitteni a hobbi terepjáromat vagy maszekba épittek valaki másnak. Ezt általában az unokatesómal csináljuk. Kb 11kor szoktam hazajönni és aludni. Igy kb igy telnek hétfötöl csütörtökig a napjaim. Pénteken meló után haverokkal vagyok vagy autozunk hétvégén pedig ugyszintén autót épittek vagy autozok barátokal. 21f
2021. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!