Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril mennyi idő alatt...

Rivotril mennyi idő alatt ürül ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8 hónapig szedtem a rivotrilt,de nagyon ráfüggtem és egyre többet vettem be. Semminek soha nem voltam a függője, nem cigizek nem iszok és már 5hete, hogy elhatároztam, hogy nem szedem több rivotrilt, mert még csak most lettem 22 éves és alvás problémákra írták fel. Azóta valamennyire javult a helyzet egyébként e téren,de arra szerettem volna kitérni, hogy az első egy két hét valóban rossz volt,remegtem stb, de már jól vagyok.. Pedig azt olvastam máshol hogy csak orvos engedélyére szabad elhagyni. Akkor ez egyénenként változik? Vagy miért írnak ilyeneket?
2021. máj. 5. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Erős gyógyszer és ha hirtelen elhagyod durva mellékhatások alakulhatnak ki. Ha idő előtt elhagyod akkor meg könnyen visszaeshetsz.

Csak fokozatosan szabad elhagyni.

2021. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 évig szedtem, és nem szoktam rá. Nem tudom, hogy miért nem, talán mert hatását sem tapasztaltam. Ha lefoglalod magadat, szerintem leszoksz róla.
2021. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a rivotril kb egy nap alatt ürül ki a szervezetedből, de ha sokáig szedted akkor természetes a hozzászokás.

öt hét alatt egyébként mert elméletileg leszoktál

2021. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!