Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség az, amikor...

Girlll3 kérdése:

Milyen betegség az, amikor valaki az egész életét anégy fal között éli le, mert rokkant, így kerekesszékben és mopeddel sem hagyja el az otthonát?

Figyelt kérdés
Ehelyett iszik és gyógyszerezi magát és füstöl, mint a gyárkémény. Ez szimpla depresszió vagy szorongás? És hogy lesz vki ilyen önpusztító?

#depresszió #mentálhigiénénia
2021. máj. 8. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a házát nem hagyja el, az agorafóbia.
2021. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen betegség van. Ez nem is egy betegség, hanem egy élethelyzet.
2021. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mely depresszió,feladta,tudja h nm tud mar javulni a helyzet.
2021. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon durva szorongás is okozhatja. Én is voltam ilyen helyzetben, csak nem cigiztem.
2021. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mo.- on a kutya se tőrődik,és ami járandóságot kap egy rokkant abból nem futja kutyatápra ( hiszen maga is éhezik)

Az önkormányzat támogatás helyett,még minimál juttatás esetén is irreálisan sokat számol fel ehetetlen ebéd és annak kiszállitásáért- legalább is Bp.14.kerületében Zuglóban!!!

2021. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!