Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin csak placebo lenne?

TotoJTD kérdése:

Frontin csak placebo lenne?

Figyelt kérdés
Eloszor 2x0.5mg, ma mar 5x1mg frontint eszek naponta, es abszolut zero hatast nem erzek. Ambar vannak mentalis gondjaim, viszont kivancsi ember vagyok es ezert is akartam kiprobalni. Halisten van egy olyan tulajdonsagom is, hogy keptelen vagyok mentalisan rafuggeni barmire is, ezert mertem barmifele drogot is kivancsisagbol huzamosabb ideig alkalmazni (kiveve a heroint, azt soha.) Nyugodtan lehet kovezni, hidegen hagy, nem kell alszenteskedni sem, emberek vagyunk kivancsi termeszetuek, es engem ez a tema vonzott mindig is, ezert ugrottam fejest bele evekkel ezelott.
2021. máj. 8. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem placebo. És tud bajt csinálni
2021. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Alkalmanként 0,25 nekem hatásos volt.
2021. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem placebo, súlyos függőséget okozhat.
2021. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy drog használó, ex drog használó mit vár egy kis frontintól?

Ez olyan mint egy volt alkoholistanak nem hat a listerin szajviz, ha megissza az üveget....

2021. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem placebo, csak már hozzászoktál és sajnos így egyre több kell belőle. A függőség nem fejben dől el, de te tudod mit csinálsz.
2021. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Már függő vagy!
2021. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ebben biztos vagyok hogy a szervezetemre nem birnak jo hatassal ezek a szerek. Nem ket hete szedem, fel eve kezdtem, tartottam 2 honap szunetet mindenfele elvonasi tunet nelkul, es utana emeltem a dozist mert hat megis csak erezni akartam azt a kabulatot, amit elvileg kepes nyujtani, de nem jott.
2021. máj. 8. 23:38
 8/10 anonim válasza:
49%
Én sosem szedtem se nyugtatót, se egyéb ilyen gyógyszert, de nekem sem hatott. Bevettem 0,5mg-ost, pedig már a 0,25-től is félnek az emberek, hogy milyen erős. Semmit nem éreztem tőle, persze ez alkati sajátosság is, hogy kire mennyire hat valami, de azért meglepő volt számomra.
2021. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

0.25mg alprazolam az olyan mint hangyaf*sz a lo seggebe.


En 0.25mg al kezdtem es semmit nem ereztem.


1mg-nal kezdett hatni.


Aki azt mondja hogy 0.25mg-tol beajult, annak valami biologiai baja van.

2021. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Frontin és xanax helyett javasolnám az ALPRAZOLAM ORION 1MG tablettát. Hatóanyagra ugyan az, mégis sokkal jobban használ. Ebből 1mg-os és 0,25mg-os létezik. 100db-os kiszerelelésű létezik csak. Én pont ezért szeretem. Legolcsóg generikum, mégis a legjobb. Kérhetitek ezt is a gyógyszertárban ha felírnak nektek xanaxot vagy frontin. Ajánlom mindenkinek!
2021. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!