Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a legjobb antidepresszáns...

Mi a legjobb antidepresszáns a pánik okozta erős szédülésre, imbolygásra, rohamokra?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy ha antidepresszánst akarok felíratni a dokival, mert már nem bírom azt a szédülést, émelygést, agyvérzés közeli tüneteket amiket okoz a pánikbetegség, akkor erre melyik a leghatásosabb? Kimondottan hogy ezeket a tüneteket tüntesse el vagy legalább enyhítse ha lehet, olyan érdekelne.

2021. máj. 11. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a kívánságműsor, majd az orvos eldönti.
2021. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyógyszer nm fog mindent megoldani. Egyéb stressz kezelési módokat is meg kell tanulni,légzés kontrol, gyógynövények,autogen tréning, meditáció stb. Ja és kávé cigi koffein, alkohol tilos pánikbetegségben szenvedőknek,ezt jó ha mindenki tudja.
2021. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt alátámasztom én is pánikbetegként. Kávé, koffein brutálisan fokozza a szorongást, konkrétan beindíthatja a pánikrohamot. Vigyázzatok vele pánik esetén!
2021. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Xanax 0,5mg sima 15 perc alatt elmulasztja. Körzeti felírhatja, most be se kell menni. Nekem 1db elég egy évre. Ha csak akkor veszed be és nem növeled az adagot, nem szoksz rá. Pánikrohamra jó, sokszor be se kell venni a tudat megnyugtat van, és hat.
2021. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sándor* ***** válasza:
85%
Nekem a gyógyszerek nem hoztak végső megoldást, de jó mankó tud lenni a szedésük.A gyógyszer szedés mellett én javaslom, hogy inkább keress mellette valamilyen alternatív megoldásokat is kiegészítésként. Nekem az Anamé jóga segített letenni a gyógyszereket is, és mulasztotta el pánikbetegségemet is. Sok sikert és mielőbbi gyógyulást kívánok neked.
2021. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!