Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól alacsony...

Antidepresszánstól alacsony libidó ?

Figyelt kérdés

Üdv,


Pánikbetegségre írtak fel Stimulaton 50mg-ot és jelenleg az 5. napja szedek egy felet 25mg-ot de már kb 2 tabletta után éreztem, hogy lecsökkent a libidóm, illetve az ejakuláció is nehezebb, a ma napon kellett volna egy egészet 50mg-ot bevenni, de csak pénteken megyek orvoshoz, tehát péntekig szedhetek fél adagot ?

Tudom ,hogy minimum 2 hét kell, hogy hasson ,de ez a mellékhatás elmúlhat vagy gyógyszert kell majd váltani, mivel régen szedtem 1 hónapig rexetint , de annak is ez volt az egyik mellékhatása nálam, illetve, az álmatlanság.



2021. máj. 5. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy leviszi a libidót
2021. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen én így vagyok sajnos a Xanax-al,pedig csak napi 1szer kell szednem 1 mg-ot...amióta szedem sokkal kisebb a libidó.

Ha beveszek egy erős fájdalom csillapítót akár teljesen el is tűnik...nem áll fel semmire.


Egyébként én éppen ezért voltam orvosnál (felírt egy merevedés javítót) csak sajnos nincs kivel kipróbálnom, de egyébként valamennyire az segít.

Nagyon utálom szedni csak sajnos nem tudok aludni, ha nem szedem be...


29f

2021. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez a mellékhatása.

Csökkentheti a nemi vágyat

2021. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!