Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyasvalaki; akinek már...

Van olyasvalaki; akinek már többször cserélték az antidepresszánst és mégis depressziós?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos pont egyesknél után már nem hatnak.Magadnak kell kijönni belőle gyógyszer nélkül
2021. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg még talán most kezdett hatni pedig szeptember óta szedem... Komolyan ennyi idő kellett hozzá, létezik?? Bár lehet más miatt vagyok jobban de nem történt semmi különös...
2021. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manócska1 ***** válasza:
én sajnos már majdnem 30 éve depressziós vagyok,rengeteg gyógyszert kipróbáltak már,sőt áramos kezeléseket is kaptam anno. már életem végéig szedni kell 3 féle gyógyszert depresszióra plusz többfélét más miatt
2021. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rajtam 10+ evig kíserleteztek de nem hasznaltak. Tenyleg az embernek magatol kell kijonnie belole sajnos.
2021. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Van olyan aki magától kijött?
2021. jan. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Régebben súlyos depressziós voltam, most már csak enyhén. Nekem az antidepresszánsok hosszabb távon nem segítettek. A pozitív gondolkodás sokat segített, habár ezt elég nehéz depressziósként összehozni. Amúgy meglepően sokat segített az is hogy egy hónapig probiotikumot szedtem. Mivel a bélflóra állapota is hatással lehet az ember hangulatára. Habár ezt nekem egyik orvos sem mondta. Ennek is magamtól kellett utána néznem. Biztosan sokat segítene a rendszeres testmozgás és a meditáció is, de erre sajnos még nem tudtam rávenni magam.
2021. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!