Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek volt igy? Kb 1,5...

Essemm12345 kérdése:

Kinek volt igy? Kb 1,5 hónapja fura minden emberek mozgása mintha számomra gyors lenne de ezt kezdem úgy érezno hogy inkább zavar a mozgásuk, vagy zavar hogy gyors! Vagy inkább annyira zavar hogy gyorsnak hiszem!

Figyelt kérdés

Párom szerint depreszió vagy pánik zavar

Voltam fej ct n de semmi

És voltam neurologusnál ott is semmi

Voltam füll orr gégésznél

Ott sincs semmi

Sajna kiprobaltam a drogot

De annyira ráparáztam h lehet kaptam pánik betegséget vagy depresziót mert folyton azon kattogtam h okozottt e valamit

Minden olyan más nem érdekel semmi nagyon mert vissza akarom kapni az énemet

De teszem hozzá nagyon sokat stresszeltem előte és azért rugtam be mert hónapok ota stresszeltem lombik miatt és a melóm miatt plusz jöttek még pénz gondok és igy rugtam be majd a drognak is engedtem


2021. máj. 17. 09:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok
2021. máj. 17. 09:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem az emberek zavarnak
2021. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Depressziótól illetve pánik/szorongásos betegségektől lehetséges ez a tünet. Nekem kicsit a derealizációhoz hasonlónak tűnik, nézz után illetve keress fel egy szakembert, pszichológus/pszichiáter. Minden jót kívánok!
2021. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. máj. 17. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló cipőben jártam/járok én is :). Nekem is volt év végén / ev

Elején egy nehéz időszakom .. majd haverok hoztak ekit, hogy próbáljam ki…. Na és boom onnantól robbant minden, pánikroham.. szédülés és Derealizáció… ez hozta magával a többit, szorongás a mai napig megvan nálam .


Szerintem neked is , ez lehet … szorongás így jön ki :/.

2021. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem elmúlik neked is

Én üzletelgetek és nagyon sok sztresszel jár mert az emberek nagyon szemtelenek tudnak lenni és minnél többet segítesz valakin annál több kel

A barátok is becsapnak ha picivel többre akarod vinni

2021. máj. 17. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Szorongás, stressz miatt van. Ez olyan mint amikor valakinek pánikrohama van, van egy kis rosszulléted amire ráparázol és 100x rosszabb lesz. Az elméd műveli ezt is veled.

(Mondjuk amikor egy hétre felmentem vidékről Pestre, én is úgy éreztem mintha egy mókuskerékben hajtanának, amikor visszajöttem vidékre meg olyan lassan sétálgattak az emberek hogy azt hittem be vagyok szívva :))

2021. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Olyan mintha még az árnyékom is megzavarna amikor meglátom

És minnél több az ember úgy érzem és látom hogy többember mindenki gyors és nagyon zavaro

Nrm voltam ilyen és magamat okolom h ez lett ön kínzás az egész

2021. máj. 17. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!