Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom ezeket a...

Miért nem tudom ezeket a gondolatokat kiverni a fejemből, ilyen gázos a helyzet?

Figyelt kérdés
Nagyon sok beteg gondolatom van akaratom ellenére. Régen volt tettlegesseg is, de már nem tudnám ezeket megtenni, elméletben szórakoztat, de csak max 1 percig, utána mindig megundorodom magamtól, erős vágy jön mindig hogy gondoljak ezekre, ellenállni nem tudok, de volt időszak mikor nagyon ellenkeztem, hátha elmulik, de semmi változás. Olyanok szoktak lenni, hogy berugva vagy drogozva megyek az utcán, full kába játszva a hülyét, közben kotekedek emberekkel, néha meg is verem őket. Vagy hogy megyek a boltba és kiverem ott a balhét. Meg hogy nagyon menő meg gazdag vagyok és hogy piás életmódot folytatok és szarok az életre. Mik ezek és miért vannak? Mi vagyok én? Baj elég nagy, mert sokszor feljonnek ezek, minden nap.

2021. máj. 18. 22:24
 1/1 Hannibal106 ***** válasza:
Szia. Még mindig vannak ilyen gondolataid?
2021. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!