Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sporttal ki lehet kerülni a...

Sporttal ki lehet kerülni a depresszióból?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 08:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Én megpróbáltam, segített, de rendkívül nagy energiába és odafigyelésbe telt, hogy ezt rendszeresíteni próbáljam, így valami elvonta a figyelmem és visszaestem. Érdemes megpróbálni, ilyen esetben minden próbálkozás nagyon fontos szerintem.
2021. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hmmm , sajnálom, nekem se sikerült eddig. Most az ujrakezdes is nehéz. Abba hagytam egy ideje mert nem vitt sehova. Csak szenvedtem, pedig régen mindig kihúzott a sz@rbol.
2021. máj. 21. 08:57
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Egy hobbival is.
2021. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De jo hogy ezt írod. Súlyosbol is ?
2021. máj. 21. 09:07
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2021. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem teljesen.
2021. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mindig egy kis lépést tegyél. Ne akard a maratont egyből....

Egy általad kedvelt hobbi is nagyon tud segíteni. Próbáld megkeresni,hogy mi az ami hozzád közel áll. Sportban is. Rengeteg választék van.

Majd közösségi oldalakon lehet ,hasonló érdeklődésű emberkékkel beszélgetni . Később ,lassan azt veszed észre, hogy kimásztál a depiből. De ez nem egy vagy két nap. Ne add fel.

2021. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tudom hogy sok idő, de legalább van remény. Az orvosok azt mondják örökké fog tartani.

Legalábbis amig még élek.

2021. máj. 21. 09:38
 9/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?

Nem fog az örökké tartani , nyugi. Hidj magadban. Szurkolok.

2021. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
41 vagyok. Sikeres, gyönyörű élettel mögöttem. Minden adott , megteremtettem. A férfiak szerint szép, csinos, mindig elérhetetlen nő voltam. Valamiért megszünt a világ, belekeveredtem egy döbbenetes mentális mókuskerékbe , félre vagyok diagnosztizálva. Elveszik a kedvemet okos orvosok, és én elhiszem hogy nincs kiút. A boldogtalanság öl.
2021. máj. 21. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!