Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak pszichológusok ezen az...

Vannak pszichológusok ezen az oldalon? A többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval,mint mindenkinek nekem is vannak problémáim.Nincsenek barátaim ezért arra gondoltam hogy névtelenül jobb lenne megnyílni valakinek a problémáimról(elég betegek szerintem.)Szóval csak az vállalkozzon aki nem tilt le két mondat után.

2021. máj. 24. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nincsenek. Az a keves, aki onkentesen ad tanacsot, nem egy megbizhatatlan, ketes hiru oldalon pocsekolja magat. Ha szeretne sem tenne, mert egybefolyna az amator es troll valaszokkal.
2021. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nincsenek szerintem sem. Valoszinu hogy nincs kedvuk itt is a munkaval torodni, raadasul ingyen. A masik pedig hogy akarminek ki lehet adni magad ezen az oldalon, es ezt sokan ki is hasznaljak, rossz szandekkal. Ugyhogy en itt nem biznek minden 2. emberben aki orvosnak adja ki magat.
2021. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak erős idegzetű emberekkel szeretnék beszélgetni.
2021. máj. 24. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha gondolod, nekem írhatsz, bármit végig hallgatok, de nem vagyok pszichológus, szóval ha olyan a gond, akkor valószínűleg nem tudok tanácsot adni majd.
2021. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szia,márt írtak privátba.De azért köszönöm.
2021. máj. 24. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Okés
2021. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!