Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van esetleg egy pszichológus,...

Van esetleg egy pszichológus, vagy gyermekorvos az oldalon, segítség kéne? 14/L

Figyelt kérdés

Folyton megbetegszem, a súlyom össze vissza változik, a suli miatt folyton félek, gyomorgörcsöm van , nem alszom,fáj a fejem, nehezen koncentrálok.

És ami szerintem még baj , hogy ugyan nyolcadikos vagyok csak , de mindig azon izgulok hogy mi lesz ha nem tanulok jol , es nem mehetek egyetemre.Ha kapok egy rossz jegyet nagyon mérges vagyok magamra, és csalódott.

Mi ez ? Mit kéne tennem?

Miért vannak ezek a tünetek?

Kérem aki tudjon segítsen ...

Köszönöm a válaszokat 14/L



2017. márc. 30. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Pszichológusok meg orvosok nincsenek ezen az oldalon, annál ez az oldal azért igénytelenebb. Ne izgulj az egyetem miatt, mert az még irtózatos messze van, olyan dolog miatt izgatni magadat, ami nem aktuális, teljesen hülyeség. Ha a rossz jegy miatt haragszol magadra, az azért nem olyan nagy tragédia, csak ne tulajdoníts a kelleténél nagyobb jelentőséget neki. Egy jegy semmit nem számít, pláne hogy már el is dőlt a felvételid. Ezt a stresszt valószínűleg a szüleid táplálják beléd a maximalizmusukkal, folyamatosan elvárják a csúcsteljesítményt, biztos ijesztgettek, hogy nem fognak a megfelelő helyre felvenni. Pedig valójában az osztályzatoknak semmi jelentőségük, azok nem téged minősítenek, hanem az aktuális teljesítményedet. Vedd lazábbra, mint ahogy mindenki más is már így 8. végén.
2017. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess az iskolapszichológussal.
2017. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!