Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha egyszerűen röhögök...

Normális ha egyszerűen röhögök azon hogy meghalt az egyik ismerősöm?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarok sajnálom de valamiért így jön ki rajtam.

2021. máj. 24. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Normális. Mindenki máshogy reagál a traumákra, váratlan helyzetekre, belső feszültségre .
2021. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már így, nyugi. :D
2021. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen, és másoktól is hallottam már ezt... Nem tudom, mi lehet a magyarázat rá, azt se mondom, hogy "normális", de gyakoribb jelenség, mint gondolnánk elsőre.
2021. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl nem érdekel ha valaki meghal (legyen az rokon vagy sem..nyilván apám, anyám, öcsém más helyzet). Viszont temetésre meg nem szeretek járni mert nagyon szomorú leszek más szomorúságától.
2021. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer bementem reggel a suliba, majd közölték velem hogy meghalt az egyik tanár. Én a hirtelen sokk miatt elnevettem magam, majd utána átment sírásba. Teljesen természetes dolog. Valaki nevet, valaki pedig sír ha lesokkolódik.
2021. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nekem is most, nemrég halt meg a tornatanárom. Amikor megkaptam a hírt én is kacagtam, mert eléggé bolondos osztály vagyunk s egy olyan tanárról van szó akkit nem nagyon szerettek s azt hittem csak hülyéskedtek. A hírt pont edzésem után kaptam meg s hazafelé az út mellett nem tudtam sírni, de ahogy hazaértem több mint egy egész órán át sírtam. Szóval hiába nem szerettük azt a tanárt mégis másnap a suliba minden órán róla volt szó és szünetben pedig sírós zenékre sírt az egész osztály. még mindig szar visszagondolni rá, és most miatta kezdtem el fogyókúrázni, mivel mi kivételesen jóba voltunk és sokat bátorított. Aról beszélt nekem amikor utoljára beszéltem vele a halála előtt 10 nappal, hogy többre vagyok képes mint azt bárki is kinézné belőlem és, hogy ő hisz bennem s tudja, hogy sikerülni fog nekem a fogyás, amiben igaza is van/volt.
2021. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

🤣🤣🤣🤣🤣

Most már én is röhögök. Nem vagy egyedül.


💂‍♂️🦓🐴🐒🐷

2021. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért sírsz kisfiam?

Apám ráütött a kezére egy kalapáccsal.

Akkor miért te sírsz?

Először és is röhögtem...

2021. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont múltkor néztem egy ilyen videót, amiben ezt is felvetették; érdekes mindjá megkeresem


Azt hiszem, hogy ez az:

https://www.youtube.com/watch?v=k4TCVnHEQxo


Tehát nagy vonalakban arról van szó, hogy a felmenőinknek az emlékei is benne lehetnek a sejtjeinkben átörökölve.

2021. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!