Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan keljek ki az ágyból?

Hogyan keljek ki az ágyból?

Figyelt kérdés

Rengeteg időt töltök hülyeséggel (internet, játékok), amit nagyon szégyellek. Szívesebben olvasnék könyveket, mennék sétálni, de az ágyból is nehezen kelek ki. Az utcára sem lépek ki, legutóbb akkor voltam kint, amikor érettségizni kellett menjek. Ma megfésülködtem, tiszta gubanc volt a hajam, mert nem ápoltam. Fürödtem, lecseréltem a ruhámat, az arcomat és a fogamat is megmostam. Ettem rendesen, voltam a kertben is. Az utóbbi időben ezeket nem sűrűn csináltam. Tényleg szégyellem, tudom hogy csinálhatnék hasznosabb dolgokat is. Szeretnék sétálgatni, biciklizni, de rettenetesen fáj a szemem a fénytől. Úgy érzem magamat, mint valami patkány, ami a csatornában kering.

Tudnátok tanácsot adni? Szeretném rendbe szedni magamat.



2021. máj. 26. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi különös, csak a fentieket (a kérdés közepén lévőket) ne hetente, hanem naponta csináld.
2021. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegyél magad mellé egy könyvet, vagy a párnád alá. Reggel, amikor felébredsz, nyisd ki a könyvet, olvass.
2021. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
haverjaid vannak akikkel biciklizz? az jobban motivál.
2021. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!