Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális az, hogy...

Mennyire normális az, hogy megőrülök az egész napos zajtól meg attól, ha valaki állandóan pofázik a közelemben?

Figyelt kérdés

Kellene szednem valami vény nélküli, gyógynövényes nyugtatót, esetleg valami dokihoz elmenni erősebb cuccért? Megőrülök már.

A munkámat szeretem, azzal nincs gond. Tény és való, hogy emberek között vagyok, velük folyamatos kontaktban, közben hívogatnak is ügyfelek stb. Szóval nem vagyok egy teljesen elszeparálódott, magányos ember. Viszont itthon tönkremennek az idegeim. Amikor koncentrálnék valamire, akkor egyszerűen nem tudok odafigyelni, mert itt telefonálnak mellettem. Az utca zajos, mindig valami gyökér autós itt pörgeti a kocsikerekeket az utcában, a gyalogosok itt állnak le pofázni az ablak előtt. Szólok, utána lesz kemény 3 perc csend, és utána megint valami hülye paraszt kinyitja a redvás száját. Nem hiszem el, hogy egyszerűen sehol nincs nyugtom, még otthon sem. Mit tegyek?



2021. máj. 30. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a munkádban telítődsz az emberekkel,elfáradsz mentálisan ezért vagy ingerlékeny otthon a zajokra. Fülhallgató zenével otthonra az én módszerem :D
2021. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális sajnos. Inkább magnéziumot szedj előbb, hátha használ. A füldugót már próbáltad egyébként otthonra?
2021. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!