Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám feldolgozni...

Psylocyber kérdése:

Hogyan tudnám feldolgozni Eric von Däniken utóhatását?

Figyelt kérdés

Tegnap óta megint összetörtem lelkileg. Csak nézzétek meg hogyan csúszok egyre lejjebb az ősi atomháborús kérdés alatt. Nincs valami módszer, amivel úgy tudnám elolvasni ezt a rengeteg áltudományos baromságot, hogy ne okozzon fájdalmat? Létezik olyan módszer, amivel mindkét fél épen és egészségesen távozik egy ilyen "harmadik típusú" találkozás után?

Új vagyok még itt, és hiába olvastam a mindmeghalunk.com-ot, úgy tűnik ez nem készített fel a "találkozásra". Idővel könnyebb lesz? Ti hogyan vagytok képesek átnézni rajtuk, anélkül, hogy ösztönösen segíteni szeretnétek rendet tenni a fejekben?

Engem felőröl a tudat, hogy szabadon terjesztik ezt a sok őrültséget, és itt ugye időről-időre belefut az ember. Ti hogyan dolgozzátok ezt fel?



#áltudomány #ericvondaniken
2021. máj. 31. 09:46
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
bocs, "Erich"
2021. máj. 31. 09:46
 2/26 Senior Séf ***** válasza:
80%
Mi vaaaan?
2021. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de minek olvasod őket? Lépj túl rajtuk. Nem, nem kell megváltanod a világot
2021. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
Mit? O egy tudos,vannak elmeletei bizonyos temakkal kapcsolatban. Tobb konyvem is van tole. A te dolgod, hogy mit hiszel el es mit nem.
2021. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

Önmagaddal kell tisztába lenni és meg kell tanulni nem átvenni érzelmileg azt a felfokozott érzésvilágukat amikbe rekedtek.


És nem árt tisztába lenni bizonyos dolgokkal pl. Video manipuláció, képmanipuláció és tudományos dolgokkal is jó tisztába lenni. Tudod a tudas sokszor védelem is.


Ha tudsz akkor nem tudnak manipulálni. A bizonytalanság a nem tudas okoz fájdalmat mert olyankor az ember nem érti vagy összezavarja vagy elhiszi ahelyett hogy utána olvasna vagy pro és kontrával józan paraszti ésszel érvelne.

2021. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2021. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonymousreview60 ***** válasza:
89%
Kérdező! Van megoldás! Az összes ilyen "Engem felőröl a tudat, hogy szabadon terjesztik ezt a sok őrültséget" viselkedés pótcselekvés, amivel öntudatlanul valamiről tereli az alany a figyelmet, illetve valami olyasmit akar rendbe tenni vele, amit így nem lehet (jellemzően gyerekkori dolog). Én pl. időnként "szolgálatba helyeztem" magamat, és neveltem az embereket a villamoson. Teljesen ehhez nem kapcsolódó dolog miatt elkezdtem pszichoterápiára járni, és az sok mindent - ezt is - megoldotta.
2021. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#3 értem én, csak nem tudom feldolgozni, amikor éppen szembejön


#4 nna, kösz, hogy itt is traumatizálsz :D


#5 igen értelek, én jómagam félig tudományos pályán vagyok, talán emiatt is nehéz feldolgozni ezeket a dolgokat. Élek kulturális zárványban élek...


#6 budapesti vagyok, miért?

2021. máj. 31. 10:04
 9/26 anonim ***** válasza:

Ezt az itteni ezos kérdezőkre válaszolókra írom hogy meg kell tanulni kivülállóként válaszolni és nem átvenni az érzésvilágukat.


5-ös vagyok.

2021. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#7 na látod, ez nincs messze a valóságtól :) azért is írok, mert ez így olcsóbb és viccesebb. Ha nem vagyok indiszkrét nálad mi volt a probléma gyökere nagyvonalakban? Írhatsz privit, ha gondolod.
2021. máj. 31. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!