Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az egyik ismerősöm szerint...

Az egyik ismerősöm szerint szociopata vagyok,lehetséges?

Figyelt kérdés

Kis koromban előfordult ,hogy bántottam az állatokat,néhányat meg is öltem.De nem fogtam fel azt,hogy mit teszek.Itt még ovodába jártam.

Ebből az “undoritóságból” már rég kinőttem.Eszembe sincs állatokat bántani,”szeretem”őket.

14 éves koromban kezdtem el magamat vagdosni,persze ezt nem tudja senki.Eleinte csak egy kicsit,de pár év elteltével már mély vágásokat ejtettem magamban.Cigarettát nyomtam el a kezemen stb.Erről leszoktam és semmit sem bántam meg ennél jobban.Sosem fogtam fel ,hogy miért tettem ezt.Mai napig nem értem és utálom nézni azokat a hegeket.

A körülöttem lévő emberek többsége szimpatikusnak tart,van néhány “barátom”.Mindegyik arra kell sokszor,hogy ne unatkozzak.Sokszor szemétkednek velem,amit szivesen vissza is adok a hátuk mögött.Néhányuknak elmondom a titkaikat,amire nem büszkék.

Persze van egy igaz barátom aki egyben a barátnőm is.Vele nem teszek ilyet.Lassan 2 éve vagyunk együtt.A kapcsolatot ő tartja össze.Szerettem őt régebben megbántani,élveztem azt ,hogy könyörgött azért,hogy ne hagyjam el.Ő az egyetlen ember a nagyszüleimen kívül az életemben,akit szerettem.Mostmár enyhülnek az érzelmeim,nem tudom miért.

Suliban beszólok az olyan embereknek akik nem mernek vissza szólni.Élvezem ha van tekintélyem.

!sose bántottam olyan embert,aki pl: fogyatékos,szegény stb!

Inkább az olyanokat akik nem veszik annyira magukra.

18/l


Tudnék még írni,de feleslegesnek érzem.Sose gondolkodtam még el ezen a mai napig.Viszont én nem tartom magam annak,csak egy hulladéknek.

(Ui:normális családban nőttem fel,nem pedig erőszakban stb.

mindig is foglalkoztak velem és megadtak mindent nekem)



2021. jún. 2. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
ugyan, te se vagy betegebb, mint az emberek 99%-a
2021. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az.
2021. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedésed kicsit sem normális, de szociopata az nem vagy.
2021. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert egy pszichologushoz elmehetnel par alkalommal megnezni h mizu.
2021. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen
2021. jún. 3. 14:13
 6/11 anonim válasza:
4%

Nekem van egy hörcsögöm, 2 tengeri malacom ès egy macskám úgy hogy ne gyere a közelükbe...


Amúgy meg az állatkínzást leszámítva sok ember akit ismerek, hasonló mint Te :/

2021. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök neki.

Értelmezd újra a leírást.

2021. jún. 3. 16:08
 8/11 anonim válasza:
64%
Milyen állatokat öltél meg?
2021. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kissebb állatokat.Halakat,békát.Egyszer egy nyulat,játszottam vele,dobáltam és leesett a földre,eltört a gerince.

Volt az ovi mellett egy kutya,neki húztam a fülét,fogalmam sincs miért.

2021. jún. 3. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Azt mondják aki állatokkal megteszi , csak egy lépés választja el attól hogy emberrel is megtegye , szerintem a kettő között nincs külömbség!! Az állatok sokkal kiszolgáltatobbak mint az emberek , kb mint egy csecsemő.

A 'normális család kifejezés nem lehet helyt álló , mert ha a gyerek állatokat kínoz és a szülő nem tesz semmit akkor ott a a szülővel is komoly baj van.

2021. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!