Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet valahogy gyógyulni a...

Ki lehet valahogy gyógyulni a folyamatos, évek óta tartó ürességből?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve vagyok ebben a helyzetben, egy folyamatos mélyrepülés az életem már 10 éve


Járok pszichológushoz már lassan 3 éve, de semmit nem javult az állapotom: folyamatosan azt érzem hogy az emberek undorodnak tőlem, hülyének néznek, hazudnak, stb.


Régen nyoma sem volt ilyen gondolatoknak (pedig akkor valóban hülyének néztek, így visszagondolva!) és sokkal szabadabb voltam, semmi nem érdekelt szinte



2021. jún. 3. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Segíts másokon...az neked is jót tesz..egy kedves szó,bármi...sétálj,élvezd a színeket,illatokat...és apró lépésekben haladj
2021. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. Pszichoterápiával kezelhető.

Ha 3 év alatt sem történt változás, akkor le kellene cserélni a pszichológusodat... Ezt egy hozzáértő szakember - ha te is rendbe akarsz jönni, magyarul dolgozol rajta folyamatosan - már rég kezelte volna 3 év alatt.

2021. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy folyamatosan körül vagyok véve olyan emberekkel, akiknek "jobban megy" az életük, annak ellenére hogy nincs is végzettségük, nem kellett megküzdeniük sem a helyzetükért


Én most leszek 25 éves, amióta az eszemet tudom tanultam és küzdöttem mint a vesztés, azért hogy ide kerüljek hogy nem találok normális állást, se olyan fizetést amiből valaha is megélhetnék: 15 éves voltam amikor a bajok kezdődtek (anyukám rákkal küzdött, a barátaim mind másik iskolába mentek, nem találtam senkit középiskolában akivel szorosabb barátság lett volna), jött az egyetem ami még szarabb volt, és most itt vagyok hogy nincs jövőm, se semmiféle remény a jövőre nézve

2021. jún. 3. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz jobban élni,vagy úgy élni mint más?...a nagybátyám targoncavezető,de én még ilyen boldog és vidám embert életemben nem láttam,pedig nincsenek milliói...
2021. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!