Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elalvás előtt mindig tv-zek,...

Elalvás előtt mindig tv-zek, ez problémát okozhat?

Figyelt kérdés
Szóval már egy 5 éve, elalvás előtt mindig tv-zek, egy 2órát kb., aztán mikor érzem, hogy elálmosodok kikapcsolom. Ez problémát jelenthet, vagy rendben van?
2021. jún. 8. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A tudosok szerint lefekves elott ne tevezunk es ne mobilozzunk mert rontja az alvas minoseget, de senki sem tarja be , tevezz nyugodtan.
2021. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. Én pl. betartom.
2021. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én mondjuk úgy nőttem fel 18 éves koromig, hogy TV-re aludtam el.

Sosem volt alvásproblémám emiatt, mindig tök melyen és megszakítas nélkül aludtam reggelig.

Bár akkor még nem volt ennyi és ilyen hangerővel üvöltő reklám, most már nappal is szíveohamot kapok minden reklámblokkra, szóval tuti nem tudnék elaludni.

Youtube ugyanez.

2021. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én akkor nem tudtam normálisan elaludni, mikor nem volt tv a szobámban. Teljes csendben nehezen alszok el. Amióta van tv, beállítom 30 percre az elalvásidőzítőt és pikkpakk bealszok rajta. Az alvásom minősége is jó. Szóval mondjanak a tudósok, amit akarnak, ha nekem ez válik be :D Semmi bajod nem lesz tőle.
2021. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajod. Én is telefon / tv-t nyomom alvás előtt.

Annyi hátrányát vettem észre, hogy hajlamosabb vagyok tovább ébren maradni, ha valami érdekes tartalmat találok.

2021. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reklám ellen automatikus

Hangerőt vagy éjszakai hangot

Kell beállítani típus függő

2021. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó, de aki nehezen alszik, annak sokat segít a tv nézés.
2021. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!