Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol fogyasztás nélkül nem...

Alkohol fogyasztás nélkül nem tudok szórakozni,ezen hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy mikor haverokkal elmegyünk bulizni/házi buli,mindig én vagyok az aki a legrészegebb ,illetve aki a leghamarabb kész van.Hogyha kijózanodok,elmegy a kedvem az egésztől és hazamegyek aludni.

Jól tudom magam érezni akkor,amikor beszélgetek a barátokkal stb.Viszont amikor már sokan vagyunk,kimegyünk az éjszakába ,szórakozás stb,úgy érzem muszáj innom.

Nem volt ez mindig így,csak karantén alatt ,heti 3x minimum részeg voltam.Lehet ,hogy alkoholista vagyok?



2021. jún. 8. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Most legalább pár hétig ne igyál, hogy elszokjon a szervezeted az alkoholtól, különben csak egyre több és több fog kelleni ahhoz, hogy berúgj. Igyál lassan, oszd be az estére, ne vedeld sorra az italokat. Vagy csak legyél erős és szabd meg magadnak, hogy nem fogsz sokat inni. Akaraterő kell hozzá nem kevés.
2021. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, alkoholista vagy. Próbálj segítséget kérni.
2021. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-2hete kaptam egy kissebb alkohol mérgezést.Azóta nem ittam.
2021. jún. 27. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!