Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Aki járt már...

Mit tegyek? Aki járt már hasonló cipőben, hogyan jutott túl?

Figyelt kérdés
Nos lassan 3 hete nagyon durva öngyilkos gondolataim vannak. Nemcsak, hogy nagyon kinzóak hanem komolyan elgondolkodtam, hogy megtegyem. Megvan a mód, a körülbelüri időpont. Tisztába vagyok vele, hogy mindenki összetörne és soha nem jutnának túl a szülei, barátaim stb. Mikor elmondtam a pszichológusomnak annyit mondott,hogy ha ennyire veszélyt jelentek magamra kórházba kell mennem. Én annyira nem szeretnék, de lassan azt érzem, hogy nem megy mert annyira intenzívek a gondolataim viszont nem szeretnék másoknak fájdalmat okozni sem. Valaki tudna tanácsot adni?

2021. jún. 9. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt nincs más út a pszichológuson és a pszichiáteren - azaz gyógyszeres kezelésen - kívül.
2021. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Őszintén ajánlom neked hogy kezd el olvasni a bibliát. Az én életem megváltoztatta hogy felébredt bennem az igaz elő hit, amely mindannyiunkban ott van. Ha behívjuk Jézust az életünkbe ő mindig bátorít és segít. Biztos lepontoznak és őrültnek néznek majd. Mert sajnos megvan írva ez a reakció az emberek részéről. De imádkozom érted hogy múljon el a depresszió és felelem. Én a hitemmel jöttem ki belőle. és már nagyon melyen voltam sajnos. Megtanultam hogy alakítsak ki elő kapcsolatot az Atyával. Ami nem könnyű mert az ordog meglop. Betegségekkel depresszióval. Hogy ezekre figyeljünk és ne az Istenre. Bátorítalak és kérem hittel a változást :)

Javaslom Joyce Meyer tanításait a youtubon. Egy videót nézz meg bármelyiket. Adj magadnak esélyt. Ha hülyeségnek tálalod akkor is van lehetőséged azt mondani h nem érdekel. De garantálom hogy valami elindul.

2021. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Es onnantól a hited nem az utolsó helyen fog szerepelni hanem az elsőn. És bármilyen helyzetbe kerülsz sosem jut újra eszedbe az öngyilkosság :)
2021. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján én is azt mondanám, hogy inkább menj kórházba. Egyébként szedsz valamilyen gyógyszert?
2021. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!