Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám jelezni a...

Hogyan tudnám jelezni a pszichológusomnak, hogy már nincs szükségem a segítségére?

Figyelt kérdés
Nem azért szeretném abbahagyni a dolgot mert nem látnom hasznát, hanem pont azért mert a probléma amivel már pár hónapja járok hozzá megoldódni látszik és gyakorlatilag az utóbbi alkalmakkor már nem is a problémámról beszélgettünk, hanem teljesen más dolgokról, amik ugyan nyilván érdekesek, de nem érzem azt, hogy ilyenek miatt nekem járnom kéne tovább. Nem szeretnék illetlen se lenni, hogy tudnám finoman jelezni irányába, hogy már szerencsére azt érzem, hogy nincs szükségem a további segítségre?

2021. jún. 9. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan mondd neki, hogy úgy érzed a segítségével megoldottad a problémáid és úgy érzed most már jól leszel és jövő héttől nem jönnél
2021. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én közöltem vele, hogy ez az utolsó ülésünk, köszönök mindent segítséget.

Megértette, nem problemázott.

2021. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem illetlenség, mondd meg neki nyugodtan!
2021. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy illetlen! Nyugodtan jelezd neki, hogy úgy érzed, sikerült megoldanotok a problémát, ami miatt felkerested, emiatt le szeretnéd zárni a terápiát.

Viszont jó lenne, ha ezt 1 alkalommal előtte közölnéd vele. Akkor fel tud készülni az utolsó alkalomra, hogy lezárja a terápiát.

2021. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En az alkalom végén mondtam h nem szeretnék jönni többet, megoldódott a probléma ami miatt felkerestem. Egyből elfogadta, jelezte azt is h lehet még mason dolgozni, mondtam h nem. Megbeszéltük h bármi van kereshetem és ennyi
2021. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves xy köszönöm, ugy erzem megoldodott a problema, es most nem jonnek tobbet.


/Pszichologus/

2021. jún. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!