Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Itthon is rátudok jönni hogy...

Itthon is rátudok jönni hogy milyen mentális problémám van ha interneten jól utána nézek, vagy csak egy orvos tudná megmondani?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva én eddig azt hittem szimplán idióta vagyok érdekes beütésekkel. Itt a magyarázat hogy mire gondolok:

Sokszor teljesen elbambulok folyamatosan, mintha megállna az idő pár mp-re, sokszor neki megyek az ajtónak/ajtófélfának meg fent akadok a kilincsen mert teljesen úgy láttam hogy távolabb van erre meg pár mm-re tőlem. Néha úgy érzem mintha lennék 180 centi, meg sokszor olyan távolinak gondolok mindent, és álomszerűnek hogy elgondolkodok hogy mivan ha a lelkem egy darabja kiszakad belőlem vagy én nemtudom XD


Erre most jutott a fülembe hogy deperszonalizációs zavarom lehet. Azt hogy én fixen tudjam hogy ez tényleg az, nem pedig holmi hülye szokás ahhoz dokihoz kéne mennem vagy itthon is megtudnék róla bizonyosodni?



2021. jún. 10. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál, abból még én is rájöttem, hogy deperszonalizációd és/vagy derealizációd van. Pedig nem vagyok orvos. Rengeteg cikk, tájékoztató van a témában a neten, ha minden tünet stimmel, akkor ilyened van, nem kell hozzá szakember. Az internet világában már nincs buta ember,csak max lusta. Aki nem rest olvasgatni, és reálisan látja a dolgokat, az pontosan ki tudja nyomozni a saját problémáit.

Szóval ha úgy néz ki, mint egy ló, de fekete- fehér csíkos, és Afrikában él, akkor az zebra...ehhez nem kell biológus diploma. Így van ez a betegségekkel is.

2021. jún. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az ilyesmihez igenis orvos kell, már csak azért is mert naponta legalább több százan képzelik be ezt meg azt a betegséget mert hogy a tüneteik illettek a googlen találtakra
2021. jún. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosok sem Istenek, sokszor ők is tévednek. Amúgy Te tudod a legjobban mit érzel.

Anno még net sem volt és 3 évig jártam a kis dr.-tól a Prof.-ig mindenkihez és fogalmuk sem volt mi bajom, de azért mindegyik írt valami gyógyszert és fizettem komoly pénzeket a semmiért.

Már totál rottyon voltam és elegem volt a sok gyógyszer mellékhatástól ..kezembe vettem a sorsom. Orvosi könyvek tucatjait olvastam el, és csak célirányos vizsgálatokat kértem. Láss csodát 3 év után megtaláltam mi a bajom.

2021. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha interneten elkezdesz olvasgatni a betegségekről, kb minden harmadikat diagnosztizálni fogod magadon.
2021. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!