Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megnéztem interneten, és...

Megnéztem interneten, és megkérdeztem pár ismerőstől is, hogy ma szerda van-e? Azt mondták igen. Viszont akkor nem emlékszem mit csináltam tegnap. Ez valami mentális betegség?

Figyelt kérdés
Tegnap biztosan nem fogyasztottam alkoholt.Ha iszom, mindig másnapos leszek.Legutóbb vasárnap ittam.Drogokat sem használok.Hétfőre emlékszem, de a tegnapi nap kimaradt.
2016. dec. 28. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
túl sok forralt bort ittál :D
2016. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem voltál olyan helyen ahol beletehettek valamit az italodba?
2016. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. mivel férfi vagyok, és emlékezetem szerint, ami elég hiányos a tegnapi nappal kapcsolatban nem voltam sehol, így semmilyen kábszert nem tudtak belecsempészni az italomba. :D Kérdezd ugyanezt egy amnéziástól..Nyilván hasonlót válaszolna.Tehát:A keddre nem emlékszem.Semmire sem.Nem tudom mit csináltam.Lehet, hogy sorozatgyilkos vagyok, és kinyírtam pár ribit, az is lehet, hogy kertész, és virágokat locsoltam.Nem tudom.Az biztos, hogy nem ittam és nem drogoztam.
2016. dec. 28. 23:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélned kellene egy orvossal szerintem, főleg ha rendszeressé válna.
2016. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!