Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha éjszaka minden...

Mit tegyek ha éjszaka minden kisebb zajra kiugrok az ágyamból?

Figyelt kérdés
Lehet egy másik ajtó becsukódása, egy kis zaj a szomszédból vagy az ébresztőórám egyszerűen felpattanok. A múltkor annyiszor ijedtem fel, hogy fájt a szívem.

2021. jún. 10. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Valami miatt készültségben vagy, nálam akkor volt ez, amikor beteg volt otthon, aki gyakran rosszul lett éjjel is. Bántalmaznak a családodban, valamitől tartasz a lakásodban?
2021. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos én is ilyen vagyok de én sejtem az okát, amióta egyszer kigyulladt a konnektor a szobámban és sistergésre keltem azóta félek a lakástűztől és minden kis apró zajra fel tudok ébredni. Párom mindig mondja, hogy használjak füldugót de úgy aztán pláne nem érezném magam biztonságban. Valahogy ki kéne derítened, hogy mióta van ez és akkor hátha kiderül az oka is. Esetleg megpróbálhatnál hallgatni lefekvéskor elalvást segítő meditációkat youtubeon. Ezek nem csak elaludni segítenek hanem a nyugodt alvást is segítik.
2021. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem történt mostanában semmi, nem is tartok semmitől unalmas életem van csak ez a felpattanásos dolog valahogy elkezdődött azt sem tudom mikor vagy hogyan csak azt tudom hogy egy ideje megy és teljesen magától
2021. jún. 10. 13:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Orthopax Classic viasz füldugó megváltja az életedet. Szivacs füldugó az sz*r, ez viszont semmi hangot nem enged át, és nem csak egyszer használható (igényességedtől függően lemosható)
2021. jún. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenképp kipróbálom
2021. jún. 13. 05:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Magneb6-ot vegyel be alvas elott 1 vagy 2 szemet.
2021. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A viasz füldugó nem végleges megoldás. A leírtakból ítélve valami nincs rendben az életeddel. Velem akkor volt ilyesmi, mikor valaki megfenyegetett, hogy kirabolja a házunkat.


Valami miatt stresszelsz. +1 az első válaszolónak.

2021. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne aludj egy napot! Aztán mozogj amennyit csak bírsz.

Akkor se fogsz felkelni ha csörög az óra.

Én így aludtam be egyik nap. Garantált siker, csak nehogy te is fél órát késs a munkából.

2021. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem fenyeget semmi és senki jó környéken élek, nincsenek ellenségeim igazából minél fáradtabb vagyok annál rosszabb úgyhogy az utolsó nem a legjobb megoldás
2021. jún. 20. 05:44
 10/12 anonim ***** válasza:

De azért próbáld ki!

Nem azért, hogymagamat fényezzem, de nekem is hasonló volt.

2021. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!