Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fél éve szakítottunk, azóta...

Fél éve szakítottunk, azóta sem dolgoztam fel. Már pszichiáterhez járok, ugyanis ez teszi ki a mindennapjaimat. Mit csináljak már,hogy túl legyek rajta?

Figyelt kérdés
Hiába próbálom lekötni magam ezer dologgal, barátokkal,bele betegszem a fájdalomba,hogy ő már nincsen nekem. Tartósan nem köti le a figyelmem semmilyen hobbim,amit előtte szívesen csináltam. Csak jár az agyam. Orvos sem segített eddig szerintem... Írt gyógyszert, erős depressziot állapított meg nálam. Rengeteget dolgozom,ott is kiborulok folyamatosan... Már arra is gondoltam,nem akarok tovább élni. Így biztosan nem. Adott saját egzisztencia, mégsem élvezem. Azt érzem, értelmetlen és céltalan minden... Segítség! Kezdek megőrüllni!
2021. jún. 13. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
nekem semmi nem használ 7 éve vele kelek vele fekszek gondolatban ,már hangosan kimondom de hiányzik Melinda , tuti hülyének néznek , olvasni sem tudok csak olyan könyvet amit akkor olvastam mikor itt volt , néha éjjel felébredek nem találom már a rendőrséget akarom hívni mire rájövök már rég elment
2021. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Klinikai szakpszichológushoz kellene menni pszichoterápiára, nem pedig pszichiáterhez, aki csak gyógyszert ír fel.
2021. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos ez nem könnyű senkinek sem. És hidd el az sem garancia, ha találsz valaki mást helyette. Ugyanúgy hiányozhat mellette. Valahogy meg kellene találnod a lelki békédet önfejlesztéssel. Ha szeretsz olvasni akkor könnyű dolgod van, mert rengeteg könyvet lehet találni ilyen témában. Már én is túl vagy 2 nagyon szoros hosszú párkapcsolaton és mindegyik hiányzik, szóval tudom milyen érzés, nekem is voltak mélypontok. Idő kell mire megbékél az ember a helyzettel és megtanulja egyedül is élvezni az élet szépségeit.
2021. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre nem orvos kell, hanem mélylélektani pszichoterápia (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi módszerek).
2021. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!