Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kventiax tapasztalatok? Hízni...

Kventiax tapasztalatok? Hízni fogok tőle?

Figyelt kérdés
Kb egy hete szedem, azt olvastam, hogy hízást okoz. Ez gyakorlatban mennyire igaz? Illetve két hét után valóban megszűnik az a mellékhatása, hogy "kiüt"? Egy pár órán keresztül szédülök tőle, és inkább lefekszek aludni.

2021. jún. 13. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
En egy honapig szedtem, hizast nem vettem eszre, mondjuk amugy is 120 kg vagyok... Viszont szedni nem birtam, mert egyreszt brutalisan szedalt, nagyon dzarul voltam tole, masreszt em az angipszichiotikumokat szorongasra es izgatottsagra szedem es arra nem sokat ert
2021. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

En 1 eve szedem, hizas nem volt max minimalis.


150mg-ot szedek.


Rendesen el tudok aludni tole ugy hogy masnap frissen kelek.


De hogy rad hogy fog hatni azt senki nem tudja megmondani.

2021. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

200 mg-ot szedek, nálam sem volt hízás.

Engem az elején kb 3 héten keresztül "ütött ki" a 25 mg, utána már hozzászokott a szervezetem.

2021. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3# vagyok. Kis kiegészítés: a gyógyszer az étvágyat az első pár hónapban megnövelte, de én rengeteget sportolok mellette.

Ha ugyanannyit eszel, mint előtte - vagy többet -, de az aktivitásod csökken, akkor hízni fogsz.

2021. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Genetikailag vékony vagyok, soha semmitől nem híztam még (mármint annyira, hogy felesleg legyen rajtam), bármit ehetek és bármennyit, semmi se látszik meg. Csak nem tudtam, hogy a gyógyszereknél ez hogy működik, mert azért mégiscsak más, mint az ételek. De ha csak étvágynövelést okoz, akkor azt hiszem, nincs probléma.

2021. jún. 13. 15:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak az étvágy, hanen negváltoztatja a szénhidrát-anyagcserét, az orvosom azt mondta. Én híztam tőle, az egyik ismerősöm is, egy másik ismerősöm pedig egyáltalán nem. Ő is vékony fajta eléggé, genetikailag.
2021. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jobban lettetek tőle?
2021. jún. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én igen. (3# 4#)
2021. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mennyire lettél jobban ?

En most dolgozni sem tudok , alig alszom.

2021. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Eléggé. Én elsősorban bipoláris zavarra és szorongásra kaptam, ami nagyon erős volt. Az első kb. 4-5 héten nem éreztem semmilyen javulást. Folyamatosan fáradt voltam, kb. bárhol el tudtam volna aludni, a hangulatom pedig padlón volt.

A hatását akkor kezdtem el érezni, amikor kb. 150 mg-nál voltam. Most a szorongás már szinte nem akadályoz semmiben. A hangulat az általában nem pozitív, de nem is negatív. Talán semlegesnek lehet mondani. Néha vannak negatívabb kilengések, de ezek sokkal rövidebbek és jobban is tudom őket kezelni, mint a gyógyszer szedése előtt.

Azt hozzá kell tenni, hogy én mellette pszichoterápiára járok és Lamolep-et szedek.

2021. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!