Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Fiatal korom (31) ellenére folyamatosan hanyattlanak a mentális képességeim. Azelőtt pörögtek a gondolataim, oldalakat tanultam meg, idegen nyelveket is elsajátítottam.


Pár év alatt egyre rosszabb lett a memóriám, lassan beszélek, lassan gondolkozom, nem jutnak eszembe a szavak. Olyan, mintha beszédhibám is lenne, raccsolok néha, sokszor dadogok, alapvető matematikai műveleteket nem tudok fejben már elvégezni.


Volt olyan, hogy zavartan ébredtem fel, nem tudtam milyen napszak van, nem emlékeztem reggel, este hogyan kerültem ágyba(semmilyen pszichoaktív szert nem használtam!). Nagyon megrémültem! A mozgásom is ügyetlenebb, nem tudok koncentrálni, nem értem meg, mit mondtak nekem. Nem hallási probléma, nem fogom fel! Azelőtt egyetemen én tudtam lejegyzetelni egy hadaró tanár mondandóját-rólam másoltak- most nem bírom követni a beszélgetést, a filmek cselekményét, az arcokat nem jegyzem meg, nem emlékszem a fél életemre...


Mi lehet a bajom?


Valaki ráismer ezekből?


31 évesen hogyan lehet demwncia?


Olyan, mintha szellemi fogyatékossá kezdenék válni!



2021. jún. 14. 12:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy is lehet agydaganat, ha nem fáj a fejem? Nagyim testvérének az volt, viszont az ő feje majd szét robbant mindig. Nekem sohasem fáj.
2021. jún. 14. 12:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehogy komolyan vedd az 1# válaszolót... Mindenhova agydaganatot ír.

Minél előbb a háziorvoshoz kellene menned, hogy adjon beutalót neurológiára.

2021. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!