Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez forduljak, ha nincs...

Kihez forduljak, ha nincs pénzünk pszichológusra?

Figyelt kérdés

Egy elég rossz hullámvölgyben vagyok, és szeretnék végre ebből kijönni, de egyedül ez nem megy. Szeretném valakinek elmondani a problémáimat, mert egyre jobban magamba fordulok és az állandó rossz gondolatok felemésztenek, és már semminek se tudok örülni. Reggelente is ahogy felkelek már sírhatnékom van, mert alig tudok kikelni az ágyból. A családommal sajnos nem olyan szoros a kapcsolatom, hogy nekik mondjam el a problémáimat.

Ez esetben kihez tudnék fordulni?



2021. jún. 14. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Azért érdekes, hogy legtöbben a hiányos anyagiakra hivatkoznak, amikor ez a kezelés ( is ) ingyenes. Csak el kell kezdeni...Én végig jártam, tudom.
2021. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#11 nem mindenki tudja hogy lehet sztkban is pszichológushoz jutni. én is barátnőmtől tudom akinek az anyukája az egészségügyben dolgozik
2021. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha elmegy a háziorvoshoz, ő eligazítja. De egyszerűbb leírni, hogy szegínyek vagyunk, aggyanak aggyanak....
2021. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
79%
#13 elég nagy tajtparaszt vagy. Mit nem értesz azon, hogy vannak akik nem tudják, hogy sztkban is lehet menni pszichológushoz? Ha a kérdező tudta volna, nem írta volna ki ezt a kérdést. Ne itt minősítsd magad, csakmert unatkozol és nem tudsz mit kezdeni a nyomorult életeddel.
2021. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!