Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy menjek így pszichiáterhez?

Hogy menjek így pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég hosszú a történetem, de megpróbálom a lényeget összefoglalni.

Kiskamaszkent kezeltek depresszióval. Kesobb pedig egyre jobban eluralkodott rajtam a szorongas. Nem tudtam utcara menni, emberek koze. Ekkor elkovettem egy hibat, onhatalmulag alkalmaztam egy gyogyszert. Évekig teljesen jol tudtam elni az eletem, de ahogy letettem a gyogyszert, jottek az elvonasi tunetek. Korhazba kerultem. Az elvonasi tuneteket kezeltek, azon kivul semmit.. Szep lassan ujra teljesen leepultem. Nem tudom elhagyni a lakasom. Nagyon szeretnek segítséget kerni, de képtelen vagyok elmenni. Akaratlanul is menekülni akarnék abbol a helyzetbol és nem tudnam elmagyarázni a problemaimat. Gondoltam ra, hogy arra az egy alkalomra veszek be gyogyszert, de 1. Ha nem mondanám el az orvosnak, azt hinne, hogy olyan higgadt az alap állapotom

2. Ha elmondanam felek, hogy o is csak egy fuggonek nezne, aki jokedvebol gyogyszerezte magát.

Nem tudom mi lenne a jó döntés, de szeretnem vegre visszakapni az eletem.


2021. jún. 18. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit ide leírtál magadról, azt mondd el az orvosnak úgy, hogy lássa rajtad az őszinte vallomást. Hidd el, nem fog kinevetni!

(Tömegundorod, pánikbetegséged lehet?)

2021. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Online terápia?
2021. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!