Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék hogy jobban legyek?

Mit tehetnék hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés

Itt a nyár,sulis vagyok szóval szünet van.És kezd elpárologni a maradék életkedvem is.Depressziós vagyok,gyógyszereket szedek emiatt

De kezd elegem lenni úgy kb mindenből.és nem csak lelkileg vagy 0

Nagyon szokott fájni a fejem és a hasam

Szorongok nagyon is

De nem tudok mit tenni

Barátaim kb nincsenek.Itthon is csak egyedül vagyok mindig.Szeretnék utazni,járkálni este:)

Jobban lenni..de nem megy

Nincs társaságom soha



2021. jún. 20. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszert szedsz, felteszem van pszichiátered, esetleg nem ártana vele átbeszélni ezt is.

Én azt javasolnám, keress valami helyi sportegyesületet, ami szimpatikus, és kezdj el edzésekre járni. A mozgás jó hatással lenne a szorongásodra és depressziódra, plusz társaságban lennél. Esetleg ha elég idős vagy hozzá és van rá lehetőséged, KRESZ tanfolyam? Jelenléti oktatással.

Ha szereted az állatokat, menhelyen önkénteskedés? Vagy ha van saját kutyusod, kutyaiskolában is tök jó hangulat szokott lenni.

2021. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Senior Séf ***** válasza:
37%
Rendszeresen lepontoznak ezért, de azért én elmondom; a depresszió leggyakoribb oka a felborult bélflóra, s az ennek nyomán kialakult áteresztő bél szindróma, ami autoimmun fellángoláshoz vezetett. Mégis mit gondolsz, mi a frászkarikának lett 30 évvel ezelőtt hirtelen 52x több pszichológus? Mért él meg mindegyik a szakmájából? Mert a nyugati típusú táplálkozás következtében járványszerűen terjednek a mentális gebaszok.
2021. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, ezt kifejthetnéd bővebben is, engem pl tökre érdekel. Viszont az téves, hogy 30 évvel ezelőtt nem voltak mentális betegek, egyszerűen csak nem foglalkoztak a dologgal. A pszichológia egy viszonylag új dolog, folyamatosan fejlődik, még ma is rengeteg dolog van, amit nem tudunk a pszichével kapcsolatban.
2021. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit és találj célokat az életedben.
2021. jún. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2# Kifejtenéd mi a teendő ?

Olvastad mi a depresszió vagy Próbáltad ?

Köszi

2021. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es jól mondja szerintem. Van olyan is mikor különösebb ok nélkül letört az ember, de ha van is konkrét oka a rossz életmód és táplálkozás rátesz még egy lapáttal.Túlzott finomított cukor és szénhidrátfogyasztást is egybe kötik újabban a depresszióval(ez befolyásolja a bélflórát is).Sport meg tényleg jó szorongás ellen.
2021. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!