Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pozitív gondolkodás előnyei?

Pozitív gondolkodás előnyei?

Figyelt kérdés

Pozitív gondolkodás előnyei?


És hogy lehet pozitívan gondolkozni mert én élet negatív gondolkozásu ember vagyok!



2021. jún. 21. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok előnye van az egyik pl. hogy jól érzed magad.
2021. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy fogalmaznám, bízni a dolgok jó kimenetelében. Például egy gyermek bízik a szüleiben, bármikor hozzájuk fordulhat ha baj van. A felnőtteknek is lehet segítségük, egy rokon, barát, vagy befolyásos ismerős. De mi van akkor, ha olyan jellegű a probléma amit ember nem tud megoldani? Van még valaki aki minden embernek segítségére tud lenni, valamilyen módon. Például erőt adhat, bölcs tanácsot, jövőbeni megoldást, vagy azonnali segítséget! Ki ő? Aki megtervezte és megteremtette a világ egyetemet, a földünket és a rajta lévő életet. Ahhoz, hogy javunkra fordítsuk, meg kell ismernünk őt. Nagy kérés ez tőle?
2021. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

Ha bízol az ígéretében, máris pozitívan gondolkodsz!

2021. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó takarodj már.

A kérdésre válaszolva: Nagyon sok előnye van a pozitivitásnak, de nekem az a meglátásom, hogy megfelelő élethelyzet kell ahhoz, hogy pozitívan tudj létezni. Sajnos ez egyénfüggő, mármint, hogy kinek mi felel meg. Ha tele vagy elvárásokkal, nagy célokkal amiket nem kapsz meg vagy nem tudsz teljesíteni, az nagyon le tud húzni mentálisan, a vágyak úgyszintén. Minden pozitív ember mögött sok munka van, anélkül nincs eredmény. Nagy közhely, de örülni kell a kis dolgoknak is, sok kicsi sokra megy.

2021. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!