Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire esélyes,hogy egy...

Mennyire esélyes,hogy egy depresszióra adott gyógyszer kedéjjavító pl scippa vagy ilyesmi csökkenti a libidót akár impotenciát is okoz?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos sok embernél csökkenti a libidót. Azt nem tudom, hogy impotenciát okoz-e, mert nő vagyok.
2021. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk libidó csökkenésnek is lehetnek előnyei mert sajna ez a depresszió kikészít meg az utóbbi időben nagyon rá vagyok állva a nő dologra meg hiányzik a szex és sokszor az őrület határán vagyok.Talán akkor nem érdekelne a nő dolog kicsit lenyugodhatnék.
2021. jún. 21. 12:28
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Én azt vettem észre hogy

Nem tudok elmenni tőle

Már 1 hét után bár ez férfiak

Nal. Jó is lenne de csak zavaró a nőket is érintő dolg ez úgy tudom azt mondják hetek után elmúlik a szedés mellett

Is de én 5-6 hét után abbahagytam többször is

Mert amikre szedtem arra nem

Hatott csak amellekhatasok voltak

Üdv

2021. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3/


Nekem anno scippát írtak csak nem mertem szedni. De mostmár durva ez a depresszíó dolog mondjuk a szex dolog nem vet fel de félek,hogy lemaradok dolgokról mert már nem tizenéves vagyok. Bár lehet vágy csökkenésnél nem érdekelne a dolog

2021. jún. 21. 13:03
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Ezt senki sem tudja megjósolni, hogy nálad milyen mellékhatások lesznek. Egyénenként eltérő ki hogyan reagál rá. Impotenciát szinte biztosan mem okoz, legfeljebb a libidót csökkenti. A gyógyszer abbahagyása után viszont minden visszaáll a normál állapotba.
2021. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5/


Most el kezdtem agyalni merjem ne merjem,azt mondják,hogy ha nem lépek még sokkal rosszabb lesz az így is rossz depresszióm.

2021. jún. 21. 13:09
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Semmit sem veszítesz vele. Ha esetleg csökkenti a libidót, akkor bármikor abbahagyhatod. Az én esetemben csökkentette, de miután abbahagytam, ez a mellékhatása megszűnt. (5#)
2021. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7/


Mondjuk amúgy sem sok mindenre jó a libidó nálam az utóbbi időben.De most azt olvasgattam ne várjak semmi csodát egy ilyen kedélyjavítótól csak kicsit jobb érzéssel lesz tőle szarul az ember,meg nem fog rávenni,hogy pozitív legyek csak ha én is akarom.Csak én már nem tudom mit akarok annyira belemélyedtem ebbe a szarba.

2021. jún. 21. 13:17
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

A gyógyszer nem csodaszer

Sok a mellékhatas nem mindenkinél használt

Legtöbb esetben csak hónapok után de addig a mellékhatas

Miatt sokan abbahagyta K

Lehet hogy jól teszik

Pszichoterápia segíthet

De az is hosszú hónapokig

Tart és sokba kerül

A gyógyszer csak gyors segély


Lehet

2021. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz járok de én nem igazán érzek semmit sem,csak pár napig vagy 1 napig jobb aztán annyi.
2021. jún. 21. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!