Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik azok a dolgok, gondolatok...

Mik azok a dolgok, gondolatok amikről nem beszélsz másoknak?

Figyelt kérdés
Vannak sötét, titkos gondolataid? Ha mérges vagy, vagy csak nem beszélsz róla másoknak. Anonim az oldal itt leírhatod.

2021. jún. 21. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek, de azokról a gondolataimról se merek beszélni, amiket jónak gondolok, mert félek, hogy kiröhögnek miatta.
2021. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha. De azonnal elterelem a gondolataimat a rosszról.
2021. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokszor fantáziálok gyilkosságokról, erről nem beszélek.
2021. jún. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én arról szoktam álmodozni, hogy egyszer majd valamilyen módon bosszút állok mindenkin, aki valaha is ártott nekem. A részleteket még ide sem merem leírni, viszont a való életben nem készülök semmire. Tudom, hogy börtön járna érte.
2021. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gondolataim nem szoktak lenni, hogy én bántok másokat, viszont olyanok igen, hogy neadj Isten történik valamelyikünkkel valami, vagy valaki bántani fog, elrabolnak, ilyesmi. Ezekről nem merek beszélni mert félek, hogy paranoiásnak/depressziósnak néznek. Próbálom én is elterelni a figyelmem és nem ezen agyalni.
2021. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az ötösnél. Valamint eléggé magányosnak is érzem magam, de erről se szoktam beszélni a körülöttem élőknek.
2021. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!