Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szorongás lenne?

Ez szorongás lenne?

Figyelt kérdés
Ha írok valakinek valamit és azt látja de nem válaszol akkor egyből arra gondolok hogy biztos most nagy hülyeséget írtam meg hogy milyen hülyének nézhet most meg biztos jót röhög rajtam meg azt kívánom hogy bárcsak visszavonhatnám az üzenetet meg bárcsak kitőrlődne az emlékezetéből hogy ezt írtam meg elég kényelmetlenül is érzem magam.
2021. jún. 24. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia régebben én is így éreztem. Nem szorongás csak önbizalomhiány mert amiatt aggódsz hogy mit fog gondolni meg magadat vonod kérdőre. Bízz magadban és hidd el semmi rosszat nem gondolnak rólad, csak mindig beképzeled. Fel a fejjel, legyél magabiztos! :)
2021. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem szorongás, hanem nagyon alacsony önbizalom.

Ez nem zárja ki, hogy pszichológushoz fordulj, hiszen pszichoterápiával nagyon jól lehet fejleszteni a személyiséget.

Rettegsz attól, hogy mit gondolnak rólad mások. Azt kellene tudatosítanod magadban, hogy mindenki elsősorban saját magára gondol. Az emberek meglepődnének, ha tudnák, hogy valójában mennyire nem figyelnek oda egymásra. Nem mások véleménye határozza meg, hogy te ki vagy... Amit te óriási égésnek gondolsz, azt a másik jó eséllyel észre sem vette. Vagy ha igen, akkor jóval kisebb jelentőséget tulajdonít neki, mint te.

2021. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!