Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem engednek enni?

Mit tegyek ha nem engednek enni?

Figyelt kérdés
Sajnos antipszichotikumot, antidepresszánst kell szednem körübelül 2 éve, viszont felszedtem emiatt 40kgot és 5 hete abbahagytam a gyógyszerek szedését viszont 3 hete újra beleszólnak mint régen és akárhogy sírok nekik nem engedik hogy egyek, a pszichiáterem megakar ölni és nemértem miért nem engednek enni, azt akarják ha nem ölöm meg magam akkor ők kiéheztetnek, én ezt nem bírom már, miért pont engem? Miért teszik ezt és mit tegyek ellenük? Tényleg nem bírom már idegekkel
2021. jún. 27. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ne hagyd abba a gyógyszert! A pszichiátriai betegek gyógyszer nélkül borzasztó rossz állapotba kerülnek! Nyilvánvalóan engednek enni, nem éhezel hetek óta, legfeljebb szólnak, hogy sok lesz. A pszichiátered nem akar megölni, mért lenne az neki jó, élő páciens után kapja a fizetését, nem halott után. Ha túlságosan meghíztál a gyógyszertől, mondd meg az orvosnak, hogy írjon fel másikat, aminek kevésbé van ilyen hatása. Hétfőn menj vissza az orvoshoz, mondd el neki, hogy abbahagytad a gyógyszereket, és beszéld meg vele, hogy milyen adagolásban kezdd el újra szedni. Amíg szedted, jobban voltál, csak híztál. Nem lehet egyik napról a másikra abbahagyni, mert a szervezeted hozzászokott, és nem lehet ennyi szünet után ugyanazt az adagot újra szedni, fokozatosan kell. Hallgass a családodra és az orvosra, nem akarnak neked rosszat, skizofréniára muszáj gyógyszert szedni, hogy tünetmentes legyél!
2021. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha két év alatt felszedtel 40 kilót, akkor miért csodálkozol? Túlsúly általi szív megállásban akarsz elhunyni? Én se engednelek napi 1800 kalória fölé, sőt, a 40 kilót is le kéne adni.
2021. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A hangok nem engednek enni, a rendszer nem akarja hogy éljek és újra csak mondják, aludni se tudok tőlük
2021. jún. 27. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg ezt a kérdést a pszichiáterednek, szüleidnek, testvérednek. És nagyon szépen kérlek, hogy kezdjék el újra gyógyszert szedni, kérjél másik hatóanyagú, ha ezektől hízol.
2021. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert abbahagytad a gyógyszeredet. Hétfőn vissza a pszichiáteredhez, és mindent mondj el neki! A családod tud róla, hogy nem szeded a gyógyszert?
2021. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!