Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez még változni fog?

Ez még változni fog?

Figyelt kérdés

Néha picit elhanyagolom magamat, mert nem szeretem látni a testemet. Nem utálom, nincs olyan gond vele, egyszerűen furcsának tartom. Másokat sem találok vonzónak, inkább furcsának. Halvány pink színem van, lukak vannak a fejemen, a kezem egy négyzet 5 pálcikával. Akárhányszor eszembe jut és elkezdem magamat nézni, olyan mintha álmodnék. Olyan hihetetlennek tűnik és nem bírom felfogni, hogy az én vagyok.

Lehet csak túl buta vagyok és nem értem a létezésemet? 18 éves vagyok, nem tudom mennyire normális ez ebben a korban.



2021. jún. 28. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem is szoktak ilyen gondolataim lenni. Viszont ez nem ok arra, hogy elhanyagold.
2021. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!