Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi miatt lehet hogy a gondolat...

Mi miatt lehet hogy a gondolattól is rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan 3-4 hete mintha csak egy kapcsolót átkapcsoltak volna, egyszerre sirnám el magad is leszek agresszív hogy bármi hivatalos(ab) ügyet el kellene intézzek.


Ez odáig fajult például hogy olyan 2 hete hogy az orvosnál az időpont kérés során inkább kimentem levegozni ott észleltem hogy remegek, olyan helyet keresek ahol kevesen vannak stb.


Napok óta hallgatok már csak egy hívás is, már csak ha rá gondolok is rosszul vagyok.

Ez kihat sajnos a körülöttem lévőkre, mondják hogy szedjem össze magam de nem látom a kiutat ebből, tekintve hogy okát se tudom mi miatt van ez...


Igazából kiirásom oka is hogy hátha valaki rokonlélek ( aki kijutott ebből) tudna segíteni :)


2021. júl. 1. 02:20
 1/2 anonim válasza:
iskola után sokáig keresgéltem olyan melót ami hátha tettszik de nem találtam.és mivel nem volt meló nem volt adózás.küldte is az nav a csekkeket hivatalos levelekkel h fizessem be.és ott olyan kétségbe estem hogy mi lesz,már nem is tudom talán azon aggódtam h elvisznek vagy ráterhelik a házra ha veszek vagy kocsira stb.a 3.ilyen levél után fogtam magam oszt belevágtam a kukába.ha egyszer 20 évesen nincs olyan amit dolgoznék akkor nem fogom rá eröltetni magamra a lelki nyomást.szóval csak egyszerűen elintéztem egy ilyen 1 éves önkormányzati térítést vagy mit és onnantól kezdve leszartam.mit hát megölni úgyse fognak érte(talán):Dki is alakult hogy egyszerűen nem használok telefont ez miatt félek a hívásoktól főleg ha ismeretlen vagy ha hivatalos.ha nagyon muszály akkor feltöltöm és használom de ha nem akkor általában ki van kapcsolva.
2021. júl. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyen lenni, de hullámzó. Egyszer olyanom van, hogy namost mindent elintézek és akkor el is intézem, máskor meg napokig képes vagyok stresszelni azon, hogy fel kellene hívni egy villanyszerelő. Most is várok egy árajánlatot a vízszerelőtől, de nem merem megnézni az e-mailjeim... Nem tudom mitől van, néha besokkalok az elintézni valóktól és rástresszelek vagy nem tudom..
2021. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!