Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lamolep tapasztalatok bipolári...

Lamolep tapasztalatok bipoláris zavarra?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 23:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom a rossz tapasztalataidat, én azért reménykedem, hogy segít. Tb-alapon kerültem be, így anyagilag szerencsére nem vesztek semmit. Igen, tudom hogy az itteni orvosok nagyrésze egyenlő a nullával. Lesz, ami lesz. A remény hal meg utoljára.
2021. júl. 4. 14:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy meghalt a testvéred. :( Ez borzasztó. Ő is pszichés beteg volt?
2021. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ő az a fajta volt, aki felvett egy álarcot, hogy ne vegyük észre azt, hogy depressziós. Néha voltak jelek, elmondta véleményét az öngyilkosságról, vagy arról, milyen szar világban élünk,de mivel egy stabil-vidám embernek mutatta magát, meg sem fordult a fejünkben, hogy egyszer majd ilyet tesz. Ezért volt számomra ez egy jó nagy pofon, ami által félre tettem a büszkeségem, és elmentem segítséget kérni orvoshoz. -Ezért, ha ezt bárki olvassa, aki már több éve küzd, és fél segítséget kérni- vagy azt mondja neki valaki, hogy "majd meggyógyulsz magadtól! Ne nyafogj! Légy erős, ne sajnáltasd magad!- annak üzenem: Hogy hagyjad figyelmen kívűl ezeket a megjegyzéseket és minél hamarabb kérj segítséget, menj el orvoshoz, és szedd be a kiírt gyógyszereket. Tedd meg az első lépés! :)
2021. júl. 4. 14:54
 14/16 anonim ***** válasza:

11

Kórházban vagy?

"Igen, tudom hogy az itteni orvosok nagyrésze egyenlő a nullával."

Ez nem igaz. Divatos ilyet mondani, de ez nem igaz. Én voltam kórházban (háromban is, hosszabb ideig) és mindenhol rendkívül lelkiismeretes, aranyos és jó dokik kezeltek. Kettőben fiatalok.

2021. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy a nagyrésze. Van lelkiismeretes orvos is, ez természetes :) Bár, mindegyik az lenne. Nem vagyok kórházban.
2021. júl. 4. 17:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Csúnya kiütéses lett tőle az arcom . :(
2021. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!