Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyerekként milyen pszichiátriá...

Gyerekként milyen pszichiátriára bekerülni,mik történnek ott,mit csinálnak?És egyáltalán hogy lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Van esély hogy ott kötök ki.és félek,érdekel hogy mire számithatok ha mégis..

2021. júl. 4. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm tinikent volt bent. Ha ennél fiatalabb vagy némiképp talán más, de lényegében ugyanaz.

Egy nem veszélyes (gondolom érred) szobában vagytok 2-en talán 3-an de lehet egy magatok is ez nemtudom mitől függ.

Igazából semmi pláne nincsen benne. Mindig van mellettetek felnőtt. Nem hagynak magatokra. Sok a közös foglalkozás. Játék, bármi. Gyakran körbe ültök beszélgettek a problémaitokról. Amit időnként külön, kettesben is megteszel egy pszichiáterrel. Étkezés mellé gyógyszert kaptok

De semmi komolyat. Inkább vitaminok, kedély javítók, nyugtató,anti depresszáns ilyenek.

Barátnőm szerint agyukra ment a nyugtató zene (valami erdős hülyeség de nem, ne a szépre gondolj :D) de semmi pláne. Nem kell félned. A zárt osztály nyilván más de nemfog senki semmi ijesztőt csinálni veled. Nem szégyen oda menni.

2021. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Írni ilyenkor már nemtudok. Nézd el.
2021. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ😊
2021. júl. 4. 01:34
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Pontosan ahogy az első írta. Ezek a helyek nem cikik vagy kellemetlenek. Az ottlévő orvosoknak és nővéreknek nem célja, hogy romoljon az állapotod. Nem mindig segit ez sem, de nagyon sokaknak életmentő.

Ha szükséges hogy elmenj egy ilyen intézménybe hát tedd meg, ne habozz.


Pl. a filmek sajnos nagyon rosszul ábrázolják az ilyen helyeket, azoknak nem kell elhinni.

2021. júl. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Hány éves vagy?
2021. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a zárt osztályon voltam a Heim-ben. Én előjegyzésre mebtem OCD miatt. Sajnos a nyílt osztály akkor nem volt. Így oda kerültem.

Sajnos ott nagyon vegyesen voltak az emberek, a közveszélyestől a “normálisakig”. Én jól éreztem magam, bár főleg nálam fiatalabbak voltak bent. Nagyon kedves volt az orvosom, nagyon hálás vagyok neki. Foglalkozások voltak, mozifilmeket is néztünk, amik még akkor friss filmek voltak. Torna is volt, meg kicsit tanítás is, hogy ne szokjunk hozzá hogy nincs, illetve a visszarázódást az életbe. A cuccainkat rendszerint átnézték. Ha érdekel bővebben írj.

2021. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
55%

Szia!

Ha van kedved nyugodtan írhatsz privátban.

Egy tini lány. <3

2021. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!