Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Háziorvos írhat fel altatot?

Háziorvos írhat fel altatot?

Figyelt kérdés
Több hete nem tudok aludni próbáltam már minden ilyen gyógynövényes cuccot, nem hatnak. Régebben már max 10kor rám jött az alom aludtam is mint a bunda. De már hajnalokig csak forgolódok, ha el is alszok fel óra-óra múlva felkelek és nem tudok visszaaludni órákig. Kezdem érezni magamon az alváshiányt, úgy érzem magam mint egy zombi. 18 éves vagyok anyukám szerint túl fiatal vagyok, hogy ilyeneket szedjek, de már nagyon ki vagyok és aludni szeretnek végre. Szerinte nem írnának fel nekem mert neki se írtak akkor nem hogy nekem.
2021. júl. 5. 12:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok, kb 17 éves korom óta szedek gyógyszereket alváshoz, kétszer szoktam le. én is úgy kezdtem, hogy csak beveszek egyet, hogy tudjak aludni. Nagyon nem ajánlom.
2021. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!