Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mióta elkezdődött a nyáriszünet, azóta erős szorongást érzek. Nagyon rosszul érzem magam. Az öngyilkosság gondolata is megfordul a fejemben rengetegszer. Sajnos nem tudom kivel megbeszélni, ezért írom ide. Van a gépemen rengeteg játék, de már semmi kedvem hozzájuk. Régebben tiltották előlem mert függő voltam. Az utóbbi évben már olyan mintha romlanék megfele, nem tudok nevetni már semmin. Már sírni sem tudok, az emberek véleménye egyáltalán nem érdekel, pedig régen amiatt is nagyon szomorú voltam, hogy ha rám szólnak, mert rosszat csináltam. A napjaim nagyrész alvásból vagy zenehallgatásból áll. Elnézést, ha valami elírtam valamit vagy rosszul fogalmaztam, de nagyon összeszedetlen vagyok.

2021. júl. 6. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Társaságot keress! Jóhangulatban tud ez oldódni.
2021. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mióta májusban levizsgáztam, azóta hasonlóan érzek mint te.

Itthon nagyon kellemetlen már lenni. Barátaim nincsenek,akikkel eljárhatnék ide-oda.

Mivel meleg vagyok, ezek a homofób dolgok mostanában nem estek jól, igaz nem köztudottan vagyok meleg, mert nincs tervben előbújni. Majd idővel...

Pont tegnap őszintén elmondtam egy srácnak, aki alkalmi kapcsolatban gondolkodott velem, hogy én nem szeretnék semmit(igaz régóta snapelünk). Az is rosszul esett nekem, mert helyes pasi, tetszett. Csak az nyugtat, hogy szexen kívül más nem lettem volna neki.

Igazából nem mertem bele menni a csak szex és más semmibe, de ezt ő már az elején tudta, mert mondtam neki


Viszont próbálok keresgélni lehetőségeket:

Érdeklődtem a volt sulimba, hogy van-e még lehetőségem ingyen tanulni. Ha sikerül, én szeptemberben visszamegyek. Ez idő alatt felkészülök emelt érettségire stb. Jelentkezni fogok egyetemre.

Ha sikerülne valami részmunkaidős munkát, amit esti suli mellett végezhetnék az extrán jó lenne, azt is nézegetek.

Viszont ha ezek a motivációim nem lennének, nem tudom most hol lennék.

Ha gondolod, írhatsz nekem. Szívesen beszélgetek veled. :)

Együtt, kibeszélve a dolgokat hátha jobb lesz :)


Üdv:23f

2021. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is hasonlóan romlott a mentális egészségem.

Ezelőtt sem voltam extrovertált, de az egyetem és a barátaim miatt muszáj voltam néha erőt venni magamon. Ez a vírussal megváltozott, szörnyen magamba fordultam, otthagytam az egyetemet, nem beszélek szinte senkivel, én is csak alszom, zenét hallgatok és dolgozom. Minden programot kerülök, lemondok ilyen-olyan indokokkal.

Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem, szakemberen gondolkodom, mert tudom, hogy ez így nem mehet tovább.

Remélem a te helyzeted is javulni fog, ha szeretnél beszélgetni, akkor nyugodtan írhatsz.:)

2021. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ismerd meg Isten tervét az életedre vonatkozóan! Az tudja betölteni az életedet. Ha szeretnéd, segítek benne, csak írj privátban!


Üdv: Lóránd

2021. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!