Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hónapok óta tartó gyógyszerfug...

Hónapok óta tartó gyógyszerfuggoseg ( 9 hónapja szedek 1 mg helexet ) És már 1 hónaptól nem hatott de a saját hulyesegem miatt nem mertem csökkenti, utána jobban leszek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 14:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Jól megfogalmaztam:).. Tehát, ha sikerül letennem, akkor jobban leszek? *
2021. júl. 7. 14:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg mire szedted. Nem hinnem h a helextol rosszul vagy max faradtabb mintha nem szedned.
2021. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl gyorsan csökkented, akkor elviselhetőek maradnak az elvonási tünetek. Sokan mire eljutnak a nullához, addigra meggyógyulnak, másoknak kell még pár hónap. Akkor leszel jól, amikor az agyi receptorok visszaépülnek a gyógyszer előtti állapotra, ez mindenkinél más. Vkinek pár hónap, másoknak 1-2 év. De nem szedtél sokat, és nem is sokáig, hamar rendbejössz. Tudok olyat, aki 20 évig szedett 3 mg xanaxot, na neki nehezebb lesz elhagyni.
2021. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Második, köszönöm!:-) megnyugtattál. Van remény :-D
2021. júl. 7. 16:07
 5/10 anonim válasza:
Én is helexet szedtem, előtte frontint 1hónapig szedtem napi 1mgot, de abbahagytam tegnap én is. Remélem jobban leszek, mert nálam minden mellékhatás előjött, depi, zavartság... Mióta csökkentettem jobb lett a kedvem nem sírtam éjszaka meg nem vagyok depis. Majdcsak kiürül a szervezetemből
2021. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lehet nálam is ez okozza az erős tüneteket, nemtudok egyszerűen jól lenni, valami visszahuz. Én érzem hogy a helex az.


Kitartást neked utolsó. Meggyogyulunk🙂

2021. júl. 21. 20:24
 7/10 anonim válasza:
Még most se vagy jól? De jobb azért gondolom. Én 5napja nem vettem be semmit, de hasmenésem van, hányingerem, nehezen alszom és visz a fejem össze vissza. De dolgoztam, bicajoztam... Hol jobb hol rosszabb. De 4hétnél nem szedtem tovább hihetetlen hogy így is így hat rám!
2021. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szeded még? Csökkentetted az adagot?
2021. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csökkentem az adagot és jól vagyok köszönöm :)

Először megvontam rögtön egy egész szemet de most 1 hónapig felezem aztán a többi... :)

2021. júl. 23. 14:01
 10/10 A kérdező kommentje:

Te csináltad jól, hogy csak 1 hónapig szedted. Hamar észbe kaptal. Nem. Is értem nekem Minek Kellett 9 hónapig. Állandó orddugulasom volt, remegés, rosszullétek, nehéz légzés ebből jottem ra h függő lettem.

Kitartast:-))

2021. júl. 23. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!