Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegkimerültséggel kérhetem,...

Idegkimerültséggel kérhetem, hogy befekhessek pszichiátriára? Aki már volt megérte?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezt mondjuk legelőször a körzetinek kellene elmondani, és ő majd elküld oda, ahová jónak látja. Inkább menj el nyaralni, ha tudsz.
2021. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 árokpart ***** válasza:
73%
Nem egyáltalán nem éri meg. Hiába van csak idegkimerültséged, akkor is egy diagnózist fogsz kapni, ami gyakorlatilag soha sem fog megszűnni, örökké kontrolokra kell járnod a zárójelentésed mindenhová elkísér. Tulajdonképpen a lényeg, hogy nem úgy lesz, hogy azt mondod, hogy köszönöm szépen már jól vagyok felejtsük el egymást. Ugyanis minél többször jársz majd kontrollra annál jobban benne leszel a rendszerben, neked nem lesz erőd azt mondani, hogy abba szeretnéd hagyni a kezelést az orvosod meg pláne nem fogja azt mondani.
2021. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

A 2es jót mond, ha parázol a pszichiátriai gyógyszerektől és diagnózisoktól, akkor ne menj. Ott bent kötelező szedni a gyógyszereket is, különben hazaküldenek. Kint persze már dönthetsz úgy, hogy nem szeded, nem jársz kontrollra.

Én voltam bent ilyesmivel, de nekem addigra már rég volt gyógyszer/diagnózis. Kaptam újfajta gyógyszereket, pihentem, úgy ki voltam merülve, hogy magasról tettem a külvilágra, hogy a többi beteg mit csinál, stb., igy nekem nagyon megérte.

2021. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%
Kérheted azt is, hogy gipszeljék be a lábadat, mert te úgy döntöttél.
2021. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Inkább ne kérd, mert soha nem szabadulsz meg tőlük... A pszichiátria nem más, mint halálipar! Sajnos volt benne részem egy rokon miatt. Az egész élete és a családja élete is tönkrement emiatt!

Inkább meditálj, igyál nyugtató hatású teát, pl citromfű. Magnézium, ásványianyagbevitelre sem ártana odafigyelni.

2021. aug. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiátria nem szanatórium. Oda csak akkor akarj menni ha nagyon beteg vagy. Az időt amit ott töltené inkább válts ki egy nyaralással. Nem kell hogy drága legyen, tehát nem a Balatonra gondolok vagy ilyesmiben. Nézz ki egy csendes helyet valami erdő, folyó, vagy tó közelében, egy olcsó szállással. Pár nap kevés hogy elfelejted a rohanást és stresszt úgyhogy tovább ha lehet.
2021. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen diagnózis nincs, hogy idegkimerülés. Inkább az a kockázata, hogy alkalmatlannak minősíthetnek a munkádra, emiatt én is azt javaslom, csak súlyos állapotban vedd ezt igénybe, mert az eü. rendszerben örökre nyoma marad.
márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!