Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Derealizációra kinek milyen...

Derealizációra kinek milyen gyógyszer segített?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Van egy elég erős szorongásos pánikos derealizációm/deperszonalizációval.

Tudna valaki javaslatot adni kinek mi segített hogx vissza térjen az életbe milyen gyógyszer??

Köszönöm elöre is



2021. júl. 9. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem te határozod meg a gyógyszert, hanem a pszichiáter. Ez nem úgy mùködik, hogy te megmondod melyik gyógyszert kéred...
2021. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Evvel tisztában vagyok.

Csak most már a 3. Gyógyszert szedem ami nem segít.Ezért érdekel mások tapasztalata.

2021. júl. 10. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is fog. A barátomnak a pszichoterápia segített, nem a gyógyszer. A traumákat a gyógyszer nem tudja feldolgozni, ehhez az ő aktív közreműködése kellett a pszichoterápián. (1#)
2021. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt is tudom hogy a gyógyszer nem gyógyít.

De jelenleg padlón vagyok alig tudok beszélni akkor így hogy menjek terápiára ha nemmvagyok terápiás állapotban???Ha beszélgetek a problémákról bepánikolok....

2021. júl. 10. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A pszichiátered mit szól ehhez? Szóltál neki, hogy ez a gyógyszer sem jó?
2021. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!